Prodejní a servisní síť DAF

DAF-Services

Společnost DAF má v Evropě okolo 1 000 obchodních zástoupení

Evropa stále více splývá v jeden trh, takto fungují i mezinárodní dopravní společnosti. To vyžaduje jednotnou síť prodejců, abychom co nejlépe zabezpečili servis dopravcům kdekoli v Evropě. Týká se to nejen prodeje nových a ojetých vozidel, ale i služeb a prodeje náhradních dílů. Síť prodejců DAF: za kvalitním produktem kvalitní organizace.

Společnost DAF má v Evropě okolo 1 000 obchodních zástoupení, k nimž patří skupina prodejců nákladních vozidel DAF Truck Sales Dealers™ a skupina prodejců služeb DAF Service Dealers™ (mnoho zastoupení patří do obou skupin). Principem je nákup „pod jednou střechou“, což znamená, že zákazník najde všechno, co potřebuje pro svůj vozový park, pod jednou střechou, ať už jde o nákup nového nebo ojetého nákladního vozidla, finanční služby, smlouvy o údržbě a opravě, o náhradní díly a příslušenství nebo doplňky související s údržbou a opravou a o součásti, jako jsou spouštěcí zadní čela, chladicí agregáty a jeřáby.

První dojmy z nového DAF LF, CF a XF Pure Excellence

Vyhledat nejbližšího dealera DAF

Servis vozidel

DAF Service Partners™

DAF-service-dealer-490 Zaměstnanci skupiny DAF Service Partners™ jsou připraveni pomoci vám se vším, co souvisí s údržbou a opravou vozidla. Mají nejpokročilejší diagnostické vybavení DAVIE XD a vysoce kvalifikované servisní zaměstnance. Rádi vám pomohou i s údržbou a opravou jiných nákladních vozidel. V rámci programu „TRP Programme“ mají prodejci skupiny DAF Service Dealer™ na skladě univerzální součásti. Prodejce DAF je vaším partnerem i v případě, že údržbu svého vozového parku provádíte sami. Dodává nejen náhradní díly DAF, ale i dílenské spotřební materiály, nástroje a díly pro přívěsy, hydraulická zadní čela a karoserii.

Servisní body

DAF Service Support Points™

DAF-service-support-points-490Kromě prodejců skupin DAF Dealers™ a DAF Service Partners™ najdete v omezeném počtu zemí také několik míst DAF Service Support Points™: servisních středisek, jež spolu s prodejci skupiny DAF Service Partners™ splňují vaše potřeby týkající se údržby a opravy.Autobusy

DAF Coach & Bus Service Dealers™

DAF-coach-bus-service-dealer-490Společnost DAF má také síť 150 specializovaných prodejců služeb „DAF Coach & Bus Service Dealers“, kteří jsou strategicky rozmístěni podél hlavních tras v Evropě. Zabývají se údržbou a opravou specifických součástí, například umýváren a záchodů, zařízení pro stravování a palubního audio a video vybavení.

Prodej vozidel

DAF Dealers™

DAF-truck-sales-dealer-450Prodejci skupiny DAF Dealers™ se zabývají prodejem nových a ojetých nákladních vozidel. Patří k nim obchodní zástupci, kteří pomocí nejmodernějšího softwaru a bohatých znalostí a zkušeností přesně určí požadovanou specifikace pro konkrétní použití. Po dokončení specifikace vozidla je toto vozidlo objednáno přímo v závodu DAF v Eindhovenu. Informace o stavu objednávky a dodací lhůtě objednaného vozidla jsou poté stále k dispozici online.

Sdílet tuto stránku

Zveme vás ke sdílení naší stránky.