International Truck of the Year


Nový DAF CF a DAF XF

Nový standard


Nové modely DAF CF a DAF XF se mohou pochlubit zcela novými poháněcími soustavami a vysoce efektivními převodovkami a zadními nápravami. Spolu s novými, kompaktními jednotkami pro snížení emisí výfukových plynů, důmyslným softwarem pro řízení motoru a převodovky a optimalizací aerodynamiky přinesly tyto inovace  úsporu paliva a snížení emisí CO2 o působivých 7 %. 

 • New CF Lineup

  Nový DAF CF


  Všestranné univerzální vozidlo. Ideální nákladní vůz pro rozmanité využití – od stavebnictví po rozvoz zboží. Robustní, silný a výkonný. Nabízí řešení na míru pro všechny dopravní potřeby.

  Čtěte dál
 • New xF Lineup

  Nový DAF XF


  Mezník v dálkové dopravě. Vyvinutý pro maximální efektivitu dopravy díky výkonným motorům PACCAR, skvěle promyšlenému podvozku, atraktivnímu designu exteriéru a prostornému interiéru.

  Čtěte dál

Odborníci zvolili nový DAF CF a DAF XF mezinárodním nákladním vozidlem roku 2018. Jaké byly hlavní důvody jejich volby?

 

Gianenrico-griffini 

Gianenrico Griffini shrnuje rozhodnutí poroty: "Se zavedením nových modelových řad CF a XF nabídla společnost DAF výběr z vozidel pro střední a těžké zatížení, která představují nový standard, pokud jde o účinnost poháněcí soustavy a celkový výkon. Společnost DAF může být velmi hrdá na svá průkopnická nákladní vozidla."

 

 

Více

7% lower

Jak vypadá vítěz?

Modely CF a XF získaly nejvyšší hodnocení v mnoha klíčových bodech a stanovily nový standard efektivity hnací soustavy a celkového výkonu. Díky vytěžení maximálního výkonu z každé kapky paliva zaujímají modely CF a XF vedoucí postavení v oblasti efektivity přepravy. Další informace

DAF-3D-truck-configurator

3D konfigurátor nákladních vozidel DAF

S pomocí 3D konfigurátoru si můžete sestavit svoje vozidlo DAF podle vašich požadavků. Aplikace je dostupná na tabletu, notebooku nebo stolním počítači. 

> Spustit 3D konfigurátor nákladních vozidel DAF

Obraťte se na svého nejbližšího dealera DAF