DAF-XF-anniversary

Limitovaná edice DAF XF k 90. výročí


Speciální edice ke speciálnímu výročí

Každá oslava si zaslouží jedinečný dárek. K 90. výročí založení společnosti DAF jsme připravili exkluzivní limitovanou edici oceňovaného modelu XF (FT 4x2 / FTG 6x2).
Tato speciální vozidla se můžou pochlubit stylovým exteriérem, luxusním interiérem a jedinečnými doplňky. Poháněcí soustava je vybavena nejvýkonnější verzí motoru PACCAR MX-13 530 k/390 kw.

Exkluzivní styl s dotekem historie

Limitovaná edice DAF XF k 90. výročí se pyšní unikátním exteriérem, který bude na cestách vzbuzovat obdiv.
DAF XF anniversary

Lemování mřížky chladiče

Lemování mřížky chladiče je v barvě kabiny (modrá barva pro černou variantu) a dodávají vozidlu speciální vzhled.
DAF XF anniversary

Speciální polepy

Limitovanou edici k 90. výročí zcela jistě poznáte podle nepřehlédnutelných polepů kabiny, které jsou vpředu, na bocích a na bočních límcích.

Maximální pohodlí a styl

Nový DAF XF je proslulý skvělým pohodlím pro řidiče. A speciální edice si rozhodně zaslouží tu nejvyšší úroveň luxusu. Mimořádně komfortní interiér – v provedení Exclusive – zahrnuje unikátní prvky, jako například historické logo DAF vlisované do opěrek hlav kožených sedadel Xtra Leather Air s koženými loketními opěrkami na obou stranách, matrací Xtra Comfort a koženým volantem. Tedy vše pro dokonalý styl a pohodlí.

 

Máte zájem o více informací o této speciální edici? Kontaktujte svého dealera.

Gift set

Sada luxusních dárků

Každé z 250 vozidel limitované edice k 90. výročí se dodává se shodně číslovanou sadou luxusních dárků. Náleží do ní celokožená cestovní taška, stylová bunda s koženými doplňky, pero DAF Waterman ve speciálním koženém pouzdře, kožené pouzdro na kreditní karty a skica na téma edice k 90. výročí s podpisem šéfdesignéra DAF Barta van Lotringena..

ITOY

International Truck of the Year

Model XF, který je v limitované edici dodáván, získal spolu s modelem CF prestižní ocenění Truck of the Year 2018. Porota uvedla, že vozidla jsou v čele snah o efektivitu přepravy.
Co k tomu dodat?