Služby

DAF-Services

Efektivní přeprava vyžaduje více než jen dokonalé nákladní vozidlo. Společnost DAF proto nabízí kompletní řešení pro přepravu. Společnost DAF disponuje profesionální organizací a mezinárodní sítí servisních dealerů. Pomohou vám vybrat vhodné vozidlo, zařídí financování a budou váš vozový park udržovat v perfektním stavu.


S vámi po celou dobu

 • Asistenční služba – DAF ITS

  DAF-ITS-roadside-assistance-400 V případě poruchy či jiné neočekávané události se můžete plně spolehnout na silniční asistenční službu DAF International Truck Service. ITS je v provozu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce.

  DAF International Truck Service
 • DAF Servisní smlouva

  DAF Multisupport mainvisual

  S DAF servisní smlouvou jsme o krok dále v nabídce toho nejlepšího řešení pro každého z našich zákazníků.

  Další informace
 • Finanční služby

  PACCAR Financial services
  PACCAR Financial je spjat výhradně s odvětvím dopravy a přispívá k úspěchu těch, kteří se rozhodli pro nové či ojeté vozidlo DAF. Abychom pomohli držet Vaše podnikání ve správném směru, nabízíme řešení šitá na míru.

  PACCAR Financial
 • Díly

  DAF Parts Genuine Parts
  Kromě originálních dílů DAF a dílů pro motory PACCAR, dodává společnost PACCAR Parts více jak 60 000 dílů TRP pro všechny značky nákladních vozidel, návěsů, přívěsů a nástaveb.

  Další informace
 • Školení řidičů DAF

  DAF Driver Academy
  Protože dobře školení profesionální řidiči jsou produktivnější a pomáhají snížit náklady

  Školení řidičů DAF
 • Systém DAF Connect


  Maximalizujte ještě více svoji ziskovost pomocí našeho systému pro správu vozového parku, který je nejlepší na trhu. Služba DAF Connect vám rychle poskytne aktuální informace o vašich řidičích, vozidlech a procesech logistiky.

  DAF Connect

Kontaktujte DAF Trucks CZ

DAF logo on dealer building

Chcete vědět víc? Pro prodejce DAF bude potěšením vám sdělit vše, co chcete vědět o produktech a službách společnosti DAF.

Přejít na kontaktní formulář

Sdílet tuto stránku

Zveme vás ke sdílení naší stránky.