Finanční služby

V Evropě, PACCAR Financial Europe nabízí svým zákazníkům širokou paletu finančních produktů a řešení šitých na míru. Jsme součástí DAF Trucks N.V. a proto jsme také hlavním partnerem pro financování nových i ojetých vozidel DAF. Na základě našich znalostí a zkušeností z odvětví dopravy Vám nabízíme profesionální řešení a širokou nabídku konkurenceschopných produktů. A to je ten důvod, proč financujeme více nových vozidel DAF, než kdokoli jiný.

PACCAR Financial je významným partnerem s mezinárodními zkušenostmi pro financování Vašich vozidel. Díky bohatým znalostem z odvětví dopravy rozumíme Vašemu podnikání a chápeme Vaše obchodní i finanční potřeby. Nezáleží na tom, kam jezdíte, nebo co vozíte. U nás máte jistotu, že Vám pomůžeme řídit Vaši finanční flexibilitu a zvýšit ziskovost Vašeho podnikání.

Sídlíme v prostorách DAF Trucks a všechny naše finanční produkty a služby připravujeme ve spolupráci s evropskou sítí autorizovaných dealerů DAF.

Naši obchodní zástupci jsou připraveni odpovědět na všechny Vaše dotazy týkající se finančních produktů společnosti PACCAR Financial.


Co financujeme

O společnosti PACCAR Financial

PACCAR Financial

Díky 50letým zkušenostem v přepravním průmyslu je společnost PACCAR Financial jako součást společnosti DAF Trucks N.V. profesionální organizací pro financování vašich vozidel.

Další informace

PACCAR Financial je tu pro vás

Contact-PACCAR-Financial-Europe

Profesionálové společnosti PACCAR Financial vám pomohou dělat ta správná rozhodnutí. Kontaktujte nás ještě dnes pro zpracování nabídky. Jsme tu pro vás!

Kontakt

Sdílet tuto stránku

Zveme vás ke sdílení naší stránky.