O PACCAR Financial

V Evropě, PACCAR Financial Europe nabízí svým zákazníkům širokou paletu finančních produktů a řešení šitých na míru. Jsme součástí DAF Trucks N.V. a proto jsme také hlavním partnerem pro financování nových i použitých vozidel DAF. Na základě našich znalostí a zkušeností z odvětví dopravy Vám nabízíme profesionální řešení a širokou nabídku konkurenceschopných produktů. A to je ten důvod, proč financujeme více nových vozidel DAF, než kdokoli jiný.

PACCAR Financial je významným partnerem s mezinárodními zkušenostmi pro financování Vašich vozidel. Díky bohatým znalostem z odvětví dopravy rozumíme Vašemu podnikání a chápeme Vaše obchodní i finanční potřeby. Nezáleží na tom, kam jezdíte, nebo co vozíte. U nás máte jistotu, že Vám pomůžeme řídit Vaši finanční flexibilitu a zvýšit ziskovost Vašeho podnikání.

Sídlíme v prostorách DAF Trucks a všechny naše finanční produkty a služby připravujeme ve spolupráci s evropskou sítí autorizovaných dealerů DAF.

Naši obchodní zástupci jsou připraveni odpovědět na všechny Vaše dotazy týkající se finančních produktů společnosti PACCAR Financial.

Pro financování mimo Evropu, kontaktuje prosím naše kolegy v PACCAR Financial in the U.S
 

Specialisté

Specialisté na dopravu

PACCAR Financial je spjat výhradně s odvětvím dopravy a přispívá k úspěchu těch, kteří se rozhodli pro nové či ojeté vozidlo DAF. Abychom pomohli držet Vaše podnikání ve správném směru, nabízíme řešení šitá na míru. 
 
 • Součást DAF Trucks:
  společně se společností DAF, divizí PACCAR Inc., Vám garantujeme spolehlivost a důvěryhodnost při řešení Vašich finačních požadavků.
 • Zkušenost více jak 50 let:
  známe odvětví dopravy i nákladních vozidel
 • Vše na jednom místě – snadno a jednoduše:
  jako jediný zdroj financování vozidel, servisních balíčků pro opravu a údržbu a dalšich služeb, ulehčíme Vaší administrativě
 • Profesionalita:
  rychle prověříme Vaši finanční situaci a připravíme Vám nabídku šitou na míru Vašim potřebám
 • Znalost dopravy:
  financujeme nejen tahače, ale i podvozky s nástavbami a návěsy. Víme co to znamená řídit obchod a proto nabízíme širokou škálu flexibilních řešení.
 • Celevropská společnost:
  protože fungujeme v mnoha zemích Evropy, můžeme v závislosti na místní legislativě pomoci financovat Vaše nadnárodní flotily, které registrujete ve více zemích. Jsme tam, kde nás potřebujete a s lokálním know-how

Přejít na místní webovou stránku PACCAR Financial

PACCAR Financial

Nabídky finančních produktů společnosti PACCAR Financial závisí ve značné míře na vaší zemi. V řadě evropských zemí máme regionální obchodní manažery, kteří s vámi rádi prodiskutují možnosti financování.

Dealerská síť

Dealerská síť

PACCAR Financial Map Naše produkty a služby jsou nabízeny prostřednictvím naší autorizované dealerské sítě. S dotazem či žádostí o nabídku nás samozřejmě můžete kontaktovat také napřímo. V současné době je dopravní průmysl stále více globalizován, a tak i u nás můžete očekávat nadnárodní zkušenosti. Bezpochyby chcete řešit Vaše financování ve své vlastní řeči a s ohledem na místní legislativu. Proto Vám vždy nabízíme řešení šitá na míru i s ohledem na zemi Vašeho podnikání.
Společnost PACCAR Vám nabízí prodejní podporu v mnoha zemích.

PACCAR Financial je jednou z největších mezinárodních finančních společností specializující se na nákladní dopravu s pobočkami v 12 zemích Evropy:


 • Nizozemí
 • Velká Británie
 • Irsko
 • Německo
 • Belgie
 • Luzemburg
 • Francie
 • Itálie
 • Španělsko
 • Polsko
 • Česká republika
 • Slovensko
Klikněte na jméno země a budete přesměrováni na stránky naší lokální pobočky. A pokud chcete kontaktovat přímo naši centrálu, vyplňte prosím PACCAR Financial kontaktní formulář.

Přejít na místní webovou stránku PACCAR Financial

PACCAR Financial

Nabídky finančních produktů společnosti PACCAR Financial závisí ve značné míře na vaší zemi. V řadě evropských zemí máme regionální obchodní manažery, kteří s vámi rádi prodiskutují možnosti financování.

Fakta

Fakta a čísla

PACCAR Financial Europe je společností s 240 zaměstnanci v 10 zemích, kteří se starají o všechny aspekty financování Vašich nákladních vozidel.

PACCAR Financial Europe má portfolio vice než 38 000 nákladních vozidel a 1 800 návěsů. Eur. Jsme vlastní leasingová společnost DAF Truck N.V. a proto jsme hlavním partnerem pro financování nákladních vozidel DAF. Nezáleží, jestli máte zájem o finanční nebo operativní leasing, vždy Vám připravíme to správné řešení.


V případě dotazů nebo zájmu o naši nabídku kontaktujte, prosím, naše regionální obchodní zástupce.

PACCAR Financial je tu pro vás

Contact-PACCAR-Financial-Europe

Profesionálové společnosti PACCAR Financial vám pomohou dělat ta správná rozhodnutí. Kontaktujte nás ještě dnes pro zpracování nabídky. Jsme tu pro vás!

Kontakt

Kariéra

Vaše kariéra v PACCAR Financial

PACCAR je globální technologický leader v designu, výrobě a zákaznické podpoře pro vysoce kvalitní lehká, střední a těžká nákladní vozidla značek Kenworth, Peterbilt a DAF. PACCAR je největší nezávislý výrobce nákladních vozidel v USA s ročním obratem vice než 16 mld. USD a s vice než 20 000 zaměstnanci po celém světě.

Evropská divize, s vice než 9 000 zaměstnanci, vyrobí 60 000 nákladních vozidel ročně. Nabízí také finanční služby, informační technologie a distribuci náhradních dílů. Akcie PACCAR jsou obchodovány na akciovém trhu NASDAQ . PACCAR naleznete na jeho internetové stránce www.paccar.com. PACCAR nabízí mezinárodní pracovní prostředí se skvělou příležitostí k profesnímu růstu.

PACCAR Financial Europe se specializuje na dopravní odvětví a nabízí finanční řešení pro zákazníky značky DAF v 9 zemích. PACCAR Financial Europe nabízí širokou nabídku finančních produktů a služeb pro nová i ojetá nákladní vozidla a pro návěsy. Máme mnoho zajímavých kariérních příležitostí v různých oblastech.

Specialisté na dopravu

DAF Servisní smlouvou - Opravy a údržba

DAF-Multisupport-mainvisual

Společnost PACCAR Financial dokáže převést vaše náklady na opravy a údržbu do leasingové smlouvy, stejně jako zahrnout do ní další služby, např. pojištění nákladního vozidla, pojištění GAP, silniční daň a dálniční známky.

Další informace

Vyhledat nejbližšího dealera DAF

PACCAR Financial je tu pro vás

Contact-PACCAR-Financial-Europe

Profesionálové společnosti PACCAR Financial vám pomohou dělat ta správná rozhodnutí. Kontaktujte nás ještě dnes pro zpracování nabídky. Jsme tu pro vás!

Kontakt

Sdílet tuto stránku

Zveme vás ke sdílení naší stránky.