The New XF dashboard

Skvělé pohodlí pro řidiče

Velkou devizou nových modelů DAF CF a XF je úroveň pohodlí pro řidiče. Přidali jsme funkce, díky nimž je kabina atraktivnějším a pohodlnějším místem pro práci, pobyt a odpočinek. Nabízí mnoho nových funkcí, které umožňují přizpůsobení interiéru a dosažení bezkonkurenčního pohodlí a luxusu. Díky mnoha provedeným inovacím je řízení snazší, bezpečnější a zábavnější, než kdykoli předtím.

DAF The New CF and XF interior features

Sen každého řidiče

Vozidla DAF  CF a XF jsou světově proslulá vynikajícím standardem pro řidiče. Poskytují bezkonkurenčně největší vnitřní prostor, nejlepší a největší lůžka a prvotřídní úložné prostory. Nové modely CF a XF tyto standardy posouvají o úroveň výše. Nabízí atraktivní vzhled a skvělý pocit z mnoha stylových detailů, usnadňujících práci řidiči. Nový DAF CF a XF: nejlepší vozidlo pro řidiče.
DAF The New CF and XF interior features

Nové ovládání klimatizace a vytápění

Zcela nová klimatizační jednotka se snadno ovládá a poskytuje výjimečné pohodlí. Jedním stiskem tlačítka spustíte odmrazování, nezávislé větrání, nezávislé topení
s časovačem, vyhřívání opěradla nebo automatickou regulaci teploty vzduchu. Během odpočinku na lůžku můžete vše pohodlně ovládat také na panelu na zadní stěně kabiny. Celý systém ovládání teploty je maximálně efektivní a zároveň hospodárný, čímž snižuje celkové náklady na provoz vozidla.
DAF The New CF and XF interior features

Maximum informací pro řidiče

Rozšířili jsme informace na přístrojovém panelu, což řidiči usnadní dělat správná rozhodnutí. Atraktivní a přehledný přístrojový panel se vyznačuje novými fonty písmen a číslic a novým stylem pro lepší přehlednost. Informační panel poskytuje více informací a zlepšuje tak pohodlí a efektivitu řidiče. Pro další zvýšení výkonnosti řidiče jsou ovládací prvky seskupeny na přístrojové desce logičtěji a systém asistenta hodnocení jízdního stylu řidiče (DPA) obsahuje více tipů pro hospodárnou jízdu.

DAF The New CF and XF interior features

Individuální nastavení vnitřního osvětlení

Světelný komfort ovlivňuje řidiče během řízení i odpočinku. Kompletně přepracovaný systém vnitřního osvětlení umožňuje řidiči zvolit si takový režim, který mu bude nejvíce vyhovovat. K dispozici je i funkce stmívání. Ovládací tlačítko je umístěno uprostřed palubní desky i na zadní stěně kabiny, a je tedy snadno dosažitelné.
DAF The New CF and XF interior features

Ovládání na míru

Díky inteligentní elektronice vozidla lze spínače přizpůsobit osobním preferencím řidiče. To přispívá k vysokému standardu pohodlí řidiče i maximální efektivitě vozidla.
DAF The New CF and XF interior features

Jedinečný a stylový interiér

Nové barevné ladění palubní desky, sedadel, matrací, boční zadní stěny a doplňků působí přívětivě a stylově. Díky tomu se řidič v kabině cítí pohodlně a komfortně. Vrcholem luxusu a pohodlí je nová řada Exclusive Line. Koňaková barva palubní desky a dveřních panelů a také stylové větrací otvory hliníkového vzhledu z ní dělají 5hvězdičkový prostor pro práci odpočinek.
DAF-3D-truck-configurator

3D konfigurátor nákladních vozidel

Prohlédněte si nabídku vozidel DAF a nakonfigurujte si své dokonalé vozidlo DAF.