LF City

LF 7,5 t City


Ideální vozidlo pro lehkou rozvážku ve městě

Náročná rozvážka po městě s častým zastavováním a rozjezdy klade na provozovatele a jejich vozidla specifické požadavky. Proto společnost DAF vyvinula model LF City. Nový výkonný a citlivý motor PACCAR PX-4, 3,8 litru, který je optimalizovaný pro městský provoz, dohromady s jedinečnou ovladatelností a nízkou pohotovostní hmotností dělá z modelu DAF LF jedničku ve své třídě. Schopnosti nákladního vozidla s pohyblivostí dodávky.

Motor PACCAR PX4 pro LF City

Motor s optimálním zdvihovým objemem

Jednou z hlavních inovací u nového DAF LF je nový 3,8litrový motor PACCAR PX-4, který se dodává pro 7,5tunovou verzi. Tento motor je určen pro model LF City, který je tou nejlepší volbou  pro rozvoz lehkého zboží ve městě.

Výhody vozidla LF 7,5 t City

Manévrovatelnost

Díky maximálnímu úhlu odchylky kol 53° má model DAF LF nejmenší poloměr otáčení ve své třídě a díky tomu je skvěle ovladatelný i v centru města. Kompaktní kabina nového DAF LF poskytuje skvělé pohodlí a dostatek prostoru pro řidiče.

Snadná montáž nástavby

Elektrický a elektronický systém lze snadno připojit k nástavbě tak, aby vozidlo s nástavbou správně fungovaly.

Vysoké užitečné zatížení

Díky nejnižší hmotnosti podvozku ve své třídě a výběru z devíti různých rozvorů kol až do 5,00 metru je dosaženo vysokého užitečného zatížení.

Bezpečný

Model LF lze vybavit mnoha bezpečnostními prvky, jako je například adaptivní tempomat včetně výstrahy před čelním nárazem a pokročilý nouzový brzdový systém, boční okno dveří a systém výstrahy při couvání, které zajišťují bezpečné manévrování v městském prostředí. Pro vyšší bezpečnost v nouzových situacích je možné vozidlo vybavit airbagem a hasicím přístrojem.

LF City LHD
LF City

Atraktivní vzhled

Čelní panel s velkou mřížkou chladiče, centrálně umístěné logo DAF a spousta místa pro logo vaší společnosti. Moderní, prostorný interiér a přístrojová deska navržená s ohledem na pohodlí řidiče. Ovládací prvky jsou v dosahu a logicky seskupeny podle funkce. Ideální pracovní prostředí pro každého řidiče. 

LF City

Skvělý výhled

Větší zrcátka a okna poskytují skvělý výhled z kabiny. Volitelné boční okno ve dveřích spolujezdce zvyšuje bezpečnost, neboť díky němu má řidič optimální výhled a může tak snadno vidět cyklisty a chodce pohybující se v blízkosti vozidla. 

New-LF-DIP

Inteligentní

Barevný displej poskytuje informace ve výchozím jazyce dle karty řidiče a jeho součástí je Asistent hodnocení jízdního stylu řidiče, který nabízí řidiče ještě více tipů k ekonomické jízdě. 

LF City

Snadný přístup

Nízká podlaha kabiny spolu s pohodlnými schůdky, široce se otevírajícími dveřmi (90°) a rohovými deflektory, které zajišťují čisté dveřní kliky umožňují snadný přístup do vozidla.
LF City

Odolný

Světlomety Lexan a volitelná zadní světla LED, plně pozinkované ocelové nárazníky a protiskluzové hliníkové schůdky, které se při otevření dveří osvětlují - to vše jsou prvky, které zvyšují bezpečnost a snižují pravděpodobnost nehod a poškození vozidla. 

Zobrazit specifikace

Pro více informací o novém DAF LF City kontaktujte vašeho dealera DAF.