GullyEmptier CF 430 FAQ LHD0003
 

CF FAQ (8x2) fekální vozidlo

VŽDY PŘIPRAVEN K PRÁCI

 
  • Vynikající manévrovatelnost
  • Skvělá viditelnost
  • Ideální pro velká (částečná) zatížení
 

CF FAQ je ideální pro aplikace s těžšími fekálními nástavbami, a to díky 4 nápravám a uspořádání tridemové nápravy vzadu, které umožňují vysoké zatížení nápravy. CF FAQ má navíc vysoce flexibilní rozložení podvozku, vynikající manévrovatelnost a skvělý výhled z vozidla.

Mezi příklady, které přispívají k vysoké flexibilitě rozvržení podvozku CF FAQ, patří široká škála dostupných PTO, vyhrazené nastavení softwaru převodovky pro přepravu kapalin a rozhraní plug-and-play pro funkce výrobce nástaveb. Tato vysoká úroveň flexibility spolu s vysokým zatížením nápravy umožňuje CF FAQ pojmout širokou škálu velkých fekálních. A díky uspořádání náprav 8x2 se třemi řízenými nápravami je CF FAQ snadno ovladatelný, což je ideální pro čištění kanálů v úzkých ulicích. Navíc díky velkým oknům kabiny, nízkému místu k sezení a tedy volitelným kamerovým systémům poskytuje CF FAQ maximální výhled z vozidla, což výrazně zvyšuje bezpečnost.

 
Nakonfigurujte si své vozidlo
 
 
 
Garbage truck

DAF Uptime Plus

Ve stavebnictví cas znamená peníze, takže zajištení provozuschopnosti vozidel je životne duležité. Abychom vám zajistili klidný spánek, rozšírili jsme pro vás naše stávající servisní smlouvy na opravy a údržbu.

Speciální nabídka
 

 

Objevte naše další dopravní řešení pro vyprazdňování jímek