GullyEmptier CF 370 FAN0003
 

CF FAN (6x2) fekální vozidlo

VŽDY PŘIPRAVEN K PRÁCI

 
  • Vynikající manévrovatelnost
  • Skvělá viditelnost
  • Vhodné pro jednoduchou montáž nástavby
 

CF FAN je díky vysoce flexibilnímu rozvržení podvozku, vynikající manévrovatelnosti a skvělému výhledu. Kromě toho je k dispozici elektrická verze CF FAN s bateriemi, která umožňuje výrazně snížit emise skleníkových plynů i emise hluku.

Široká nabídka dostupných vývodových hřídelů, extra volné místo na levé nebo pravé straně podvozku, speciální nastavení softwaru převodovky pro přepravu kapalin a rozhraní plug-and-play pro vyhrazené funkce výrobce nástaveb jsou některé z příkladů, které přispívají k vysoké flexibilitě rozvržení podvozku CF FAN. Tato vysoká úroveň flexibility umožňuje CF FAN pojmout širokou škálu různých fekálních nástaveb. Díky řízené vlečené nápravě je CF FAN vysoce obratný, což je ideální pro vyprazdňování jímek v úzkých uličkách. Navíc díky velkým oknům kabiny, nízkému místu k sezení a tedy volitelným kamerovým systémům poskytuje CF FAN maximální viditelnost, což značně prospívá bezpečnosti.

 
Nakonfigurujte si své vozidlo
 
 
 
Garbage truck

DAF Uptime Plus

Ve stavebnictví cas znamená peníze, takže zajištení provozuschopnosti vozidel je životne duležité. Abychom vám zajistili klidný spánek, rozšírili jsme pro vás naše stávající servisní smlouvy na opravy a údržbu.

Speciální nabídka
 

 

Objevte naše další dopravní řešení pro vyprazdňování jímek