ProudDAF Lori Negri

Lori Negri

„Já a moje vozidlo DAF k sobě patříme.“

 

“Na prvním místě je u mě rodina, ale těsně za ní je moje vozidlo.”

 

Lori Negri již přes 35 let pracuje jako řidič nákladního vozidla. Podle jeho vlastních slov je pro něj privilegiem cestovat po Brazílii.  Profese řidiče nákladních vozidel, říká, je to nejkrásnější povolání na světě, zejména v jeho rozsáhlé a rozmanité zemi. 

Před čtyřmi lety Lori vyměnil své vozidlo za DAF. To byla v té době na vysoce konkurenčním brazilském trhu nákladních vozidel stále ještě relativně nová značka, avšak Lorimu nebyla neznámá: již dlouho před jejím představením v Brazílii se v ní orientoval, zčásti i díky sledování různých videí. Když ve městě Campo Grande otevřel dealer DAF, netrvalo dlouho, než se Lori posadil za volant ke zkušební jízdě. Byla to láska na první pohled. 

“Zamiloval jsem se do toho pohodlí, síly a odolnosti,” říká. “Pro mě je na prvním místě rodina, ale těsně za ní je moje vozidlo.”

Jeho vozidlo DAF je pro Loriho doslova zdrojem štěstí, jak vysvětluje: „Čas, který jsem u svých předešlých vozidel trávil údržbou a opravami, nyní ušetřím. To znamená, že můžu více času trávit se svou rodinou.“

“V žilách mi koluje nafta a silnice jsou mým životem,” shrnuje. “Já a můj DAF jsme pro sebe byli stvořeni.”

 

Lori Negri,
řidič nákladního vozidla

ProudDAF Lori Negri teaser
ProudDAF
 
 


Chcete publikovat svůj příběh online?

Pošlete nám svůj příběh DAF a my budeme sdílet váš pocit hrdosti.


 
 

Mohlo by vás zajímat