Sergei Baikin

Sergej Baykin

Řidič přepravní společnosti Trans-Auto

 

Řidičem nákladního vozidla jsem od roku 1986 a v současné době pracuji v ruské přepravní společnosti Trans-Auto, která dopravuje ropu z vrtu do rafinerie. Jsem zde zaměstnaný už od vzniku společnosti. Přeprava ropy je výhodný byznys, protože s její dopravou máme plné ruce práce 365 dní v roce.

 

Řidičský průkaz jsem získal v osmdesátých letech, kdy jsem vstoupil do armády. Byl jsem součástí dopravní divize. Po čase stráveném v armádě jsem začal pracovat pro přepravní společnost. S vozidly DAF jezdím už přes 15 let. Zamiloval jsem si nejnovější model, protože se s ním jezdí hladce a kabina je pohodlná a je v ní teplo. 

V Rusku máme různé druhy silnic. Mohou být velmi dobré, ale i velmi špatné. Jsou zde horské oblasti i pláně. Já to ale mám rád všechno stejným dílem. 

Zima v Rusku vás dokáže překvapit. Může sněžit třeba pět měsíců. Když sněží, musíte být hodně opatrní a jet velmi pomalu. Koneckonců přepravuji nebezpečný náklad. V létě je to mnohem klidnější.… 
Při mé práci je hlavní, abych byl s vozidlem stále na silnici, i v zimě. 

Někdy jedu stejnou trasu dvakrát až třikrát denně. Znám každý hrbol na silnici. Ale v mém vozidle DAF nikdy nejsem unavený, ani po dlouhé cestě. Stačí nechat vozidlo dělat svou práci. 

 

Sergei-Baikin-road
ProudDAF
 
 


Chcete publikovat svůj příběh online?

Pošlete nám svůj příběh DAF a my budeme sdílet váš pocit hrdosti.