scott lewis

Scott Lewis

Soutěž řidičů DAF Transport Efficiency Driver Champion 2018

Extrémně náročná a obtížná trať, ale bylo to úžasné!

 

„Vyhrát titul až na konci… neuvěřitelné!“

 

Soutěž řidičů DAF Transport Efficiency Driver Challenge se konala 19. a 20. května na okruhu Millbrook Proving Ground (Velká Británie). Společnost DAF tuto akci pořádá každé dva roky, aby našla toho nejlepšího řidiče ve Velké Británii. Po náročných předběžných kolech spolu bojovala skupina 20 vybraných řidičů na mimořádně obtížné trati. Nakonec letos vyhrál Scott Lewis ze společnosti Best Connection.

Soutěžící jeli na nejnovějších vozidlech DAF a měli před sebou celou řadu výzev zaměřených na testování jejich dovedností, jako jsou řidičské schopnosti a znalosti silnic a vozidel. „Bylo to fantastické,“ říká Scott Lewis, který dostal řidičský průkaz pro komerční řízení teprve v roce 2016.

“Byli jsme pod velkým tlakem a konkurence byla ostrá. Soutěžit s tak dobrými řidiči bylo úžasné. Varovali nás předem, že trať bude velmi náročná a nijak nelhali, pokračuje” Scott. Museli jsme také absolvovat zkoušky na různých vozidlech a v různých situacích, což nám všechno ještě ztížilo.”

Scott dodává: Byla to fantastická akce, všichni ve společnosti DAF Trucks odvedli skvělou práci. Pokud jde o nové modely DAF: vozidla jedou plynule, motory reagují mimořádně rychle a kabiny jsou prostorné a pohodlné. Když to shrnu – je to sen každého řidiče!”

scott lewis
ProudDAF
 

 

Další příběhy: