DAF-merchandising-assortiment-Overview_

Kolekce DAF

Navštivte náš obchod www.dafshop.com a vyberte si čepice, bundy, hodinky, miniatury a mnoho dalšího...

Nový DAF XF, CF a LF


Pure Excellence

Zvýšený jízdní výkon, neuvěřitelná úspora paliva a skvělá přívětivost pro výrobce nástaveb. To všechno dohromady zajišťuje nejlepší hospodárnost přepravy na trhu. Ať už vaše požadavky zahrnují dálkovou přepravu, rozvoz zboží nebo stavebnictví. Ať už potřebujete podvozek nebo tahač se dvěma, třemi nebo čtyřmi nápravami. Společnost DAF vám nabídne to nejlepší řešení, šité na míru pro každou aplikaci.

 • New CF Lineup

  Nový DAF CF


  Všestranné univerzální vozidlo. Ideální nákladní vůz pro rozmanité využití – od stavebnictví po rozvoz zboží. Robustní, silný a výkonný. Nabízí řešení na míru pro všechny dopravní potřeby.

  Čtěte dál
 • New xF Lineup

  Nový DAF XF


  Mezník v dálkové dopravě. Vyvinutý pro maximální efektivitu dopravy díky výkonným motorům PACCAR, skvěle promyšlenému podvozku, atraktivnímu designu exteriéru a prostornému interiéru.

  Čtěte dál
 • New LF Lineup

  Nový DAF LF


  Svižný, s vynikajícím přístupem a prvotřídními jízdními vlastnostmi. Model LF zvládá bez potíží mnoho zastávek a startování a rychlou nakládku a vykládku. 

  Čtěte dál

Rychlá cesta k...

DAF-3D-truck-configurator

Nakonfigurujte si své vozidlo

Efektivita začíná správnou volbou vozidla přizpůsobeného vašim konkrétním potřebám. Nakonfigurujte si své vlastní ideální vozidlo pomocí 3D konfigurátoru nákladních vozidel DAF.

Driver visual

Informace pro řidiče

Podívejte se na naše instruktážní videa pro řidiče nebo si stáhněte uživatelské příručky, které vám pomohou plně využít vaše vozidlo DAF již od chvíle, kdy nastartujete.

 

Banner-DAF-Pressespiegel-200

Lepší servis, lepší DAF

Staráme se o bezpečnost a spolehlivost vašeho vozidla za všech okolností. Nabízíme pohodlí sítě více než 1 000 servisních dealerů a současně vám pomáháme ušetřit peníze!

Vyhledat nejbližšího dealera DAF

Czech Republic


 • DAF Trucks CZ, s.r.o.
 • Zděbradská 61
  251 01 Říčany - Jažlovice