DAF Connect visual

DAF Connect

DAF Connect je platforma, která vám umožňuje sledovat efektivitu vašeho vozového parku a jízdní styl vašich řidičů, kdykoli a odkudkoli chcete.

 

Vyšší zisk díky podrobnému přehledu 

 

Služba DAF Connect je platforma, která vám umožňuje monitorovat výkonnost vozového parku,
kdykoli a odkudkoli chcete.

Díky službě DAF Connect budete mít své logistické procesy stále pod kontrolou a můžete maximalizovat vytížení svých vozidel i řidičů a optimalizovat tak efektivitu vaší logistiky a zvýšit zisk vaší společnosti. 

 
 
 

Potřebujete více informací o službě DAF Connect? 

Máte-li jakékoli otázky ke službě DAF Connect, odešlete nám je prostřednictvím formuláře a my vás budeme co nejdříve kontaktovat. 

Informace o službě DAF Connect
 
DAF Connect Contact person
 
 

Přehled

Služba DAF Connect vám v reálném čase poskytne přehled o tom, jaký výkon podává řidič a jaký je stav a výkon vašeho vozidla - kdykoli a kdekoli Vše, co potřebujete, je počítač nebo notebook.

Analyzujte a reagujte

Služba DAF Connect mapuje aktuální pozici vašich vozidel a poskytne vám podrobný přehled o výkonech a trasách, kde vozidla jezdí. Na první pohled uvidíte všechny časy odjezdů a příjezdů, což vám pomůže optimalizovat vozidla a tím dosáhnout vyšší efektivity. 

 

Předvídejte

Na základě informací ze služby DAF Connect je možné údržbu přizpůsobit vašemu konkrétnímu vozovému parku a typu provozu. Dealer DAF vám aktivně poskytne podporu díky plánování a provádění oprav a údržbu v době, kdy se vám to hodí. 

 
DAF-connect-infographic-02

O službě DAF Connect

 

DAF Connect je platforma pro zvýšení dostupnosti vozidel, snížení provozních nákladů, zvýšení efektivity logistiky a maximalizaci flexibility. Portál služby DAF Connect on-line zobrazuje informace důležité pro vaše podnikání, bez ohledu na to, jak velký máte vozový park.

Pokud vám bylo dodáno vozidlo včetně služby DAF Connect získáváte přístup do portálu 36 měsíců (od spuštění záruky). K odběru služby se přihlašte vyplněním a odesláním registračního formuláře. 
Registrace do služby DAF Connect -> 

 

 
DAF-connect-sales-advice-icon
Přehlednost

Systém správy vozového parku shromažďuje informace v reálném čase a prezentuje je online na přehledném portálu.

DAF-connect-lower-fuel-consumption-icon
Zprávy o palivu

Zpráva o řidiči a Zpráva o vozidle vám nabízí nepřetržitý přehled o jízdním stylu řidiče a o spotřebě paliva daného vozidla.

DAF-connect-higher-return-per-kilometre-icon
Eco Score Card

Hodnocení výkonu jednotlivých řidičů je nyní ještě snazší – Eco Score Card vám umožňuje podrobné porovnání jízdního stylu řidičů i plnění stanovených kritérií.

DAF-Connect-Alert
Upozornění

Jsou vám odesílány zprávy v reálném čase v případě, že nastane předem stanovená událost související s řidičem nebo vozidlem.

DAF-connect-needs-lower-operational-costs-icon
Odchylka stavu paliva

Máte pod kontrolou spotřebu paliva a můžete tak maximalizovat návratnost na kilometr. Pokud dojde k náhlé změně hladiny paliva (ať už pozitivní nebo negativní), DAF Connect to pro vás zaznamená a pokud si to budete přát, pošle vám i upozornění.

DAF-connect-higher-vehicle-availability-icon
Stav vozidla

Pokud si chcete být jisti, že je váš vozový park vždy v tom nejlepším možném technickém stavu, můžete si to na portále kdykoliv zkontrolovat.

DAF-connect-connect_icon
Remote Tacho Download

Společnost DAF Trucks představuje novou funkci své platformy pro správu vozového parku DAF Connect: Remote Tacho Download, kterou mohou provozovatelé dopravy použít ke stahování, ukládání a analýze paměti karet řidičů a tachografů online a v reálném čase. Remote Tacho Download pomáhá provozovatelům udržovat přesný systém správy tachografu a šetřit čas.

 
 

Reakce na službu DAF Connect

Co říkají zákazníci o systému správy vozového parku DAF Connect: 

 
Fleet manager

Chcete zobrazit údaje o vozidle DAF ve vašem vlastním systému?

Platforma služby DAF Connect byla navržena jako skutečně propojující a otevřená. Váš vozový park dodává příslušná data prostřednictvím centrální databáze, takže můžete službu DAF Connect hladce integrovat do svých stávajících řešení pro správu vozového parku.

Data jsou dostupná ve standardu rFMS. Jedná se o průmyslový standard ACEA, který umožňuje přímo sdílet data se stávajícími aplikacemi v pevném formátu. Díky tomu je otevřená platforma vhodná také pro smíšený vozový park – dobrá zpráva pro vás, pokud jste investovali do systémů pro správu vozového parku, ale přesto chcete využívat data výrobce. Tím získáte jedinečnou úroveň flexibility a dosáhnete toho, co označujeme jako efektivitu přepravy DAF Transport Efficiency: odstraňujeme všechny překážky, abychom vám pomohli dosáhnout nejvyšší zisk na kilometr.

Registrace do služby DAF Connect