DAF Multisupport

DAF MultiSupport

Více než jen opravy a údržba

Na míru přizpůsobená řešení oprav a údržby. Při podnikání v oblasti přepravy nákladů vše směřuje k maximalizaci efektivity a minimalizaci nákladů: nejvyššímu možnému zisku na ujetý kilometr. Služba DAF MultiSupport vám nabízí různé balíčky řešení oprav a údržby vašich vozidel, které předcházejí nepříjemným překvapením, slouží ke kontrole vašich měsíčních nákladů a zajistí vám naprostý klid.

 

Další výhody služby DAF Multisupport

Proč byste si měli zvolit službu DAF MultiSupport

 

Služba DAF MultiSupport nabízí celou řadu servisních balíčků na opravy a údržbu, které zvýší dostupnost vašich vozidel, přispějí ke kontrole nákladů a sníží rizika. Sami si určíte úroveň služeb s možností rozšíření na vybavení nástavby. Vždy si také můžete být jisti dokonale udržovaným vozovým parkem a maximální dostupností vozidel. Vy se tak můžete soustředit na svoji hlavní obchodní činnost.

 
 
 
 
dealer_locator_sales_advice

11 635

Zákazníci

divers_dealer_locations

1 000

DAF dealeři

connect_higher_return_per_kilometre

14,2

Miliony kilometrů za den

 
 

Flexibilní balíčky za pevnou cenu

Služba DAF MultiSupport vám pomůže využít váš vozový park opravdu na maximum. Naše balíčky nabízejí na míru přizpůsobené řešení servisu pro všechny způsoby využití vozidel po dobu až 8 let.

Care⁺ Xtra care Flex care Full care
Údržba
Opravy pohonné jednotky
Opravy mimo pohonnou jednotku
Opravy opotřebení
Podpora v případě poruchy
Služba Uptime plus
Zákonné kontroly
Full Care Connected
Reporty
Další služby

Obsah služby

Volitelné

 
Stáhnout brožuru
 
DAF XF

Maximální dostupnost vozidla

Pomáháme vám optimalizovat podnikání, protože se soustředíme na spolehlivost, efektivitu nákladů a efektivitu přepravy. Chcete-li mít absolutní jistotu ohledně logistiky, můžete si balíček služby DAF MultiSupport rozšířit ještě o služby Uptime plus a DAF Connect.

 

Uptime plus

Služba DAF MultiSupport Uptime Plus společně s balíčkem Optimum Fleet Care zajistí maximální jistotu mobility vašeho vozidla.

Uptime plus zahrnuje

 • Služby mezinárodní asistenční služby DAF ITS
 • Podporu více jak 1 000  servisních dealerů DAF
 • Vozidlo zpět v provozu do 8 hodin od nahlášení závady
 • Náhradní vozidlo v případě opravy trvající déle než 10 dnů nebo finanční kompenzaci v dohodnuté výši 
uptime plus
 
 
DAF-Connect-Fleet-Manager

DAF Multisupport & DAF Connect

Díky kombinaci služeb DAF MultiSupport & DAF Connect optimalizujete dostupnost vozidla podle vašich potřeb. 

 • Maximalizujte dostupnost prostřednictvím služby Live Fleet Monitoring
 • Zvyšte efektivitu díky hlášení výjimek
 • Získejte přístup k informacím o stavu vozidla v reálném čase
 • Slaďte provozní činnosti se smlouvou na opravy a údržbu
DAF Connect
 
 

Servisní síť DAF

Díky síti skvěle vyškolených prodejců, kteří jsou ochotni vám naslouchat, vám společnost DAF přináší, ať už jste kdekoliv, ty nejefektivnější, nejproduktivnější a nejúspornější služby, které mimo jiné zahrnují:

 • Více jak 1 000  servisních dealerů po celé Evropě.
 • Důkladně vyškolené techniky společnosti DAF v každém servisním středisku

 

V případě poruchy nebo jakékoliv neočekávané události se můžete plně spolehnout na naši mezinárodní asistenční službu DAF International Truck Service (ITS) a hustou servisní síť společnosti DAF v celé Evropě: 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.

DAF MultiSupport
 
 

Naši zákazníci o službě DAF MultiSupport

 
 

Výhody DAF Multisupport

 • Plná finanční kontrola
 • Vlastnictví bez starostí
 • Úspora času, úsilí a peněz
 • Maximální dostupnost a optimální výkon vozidla
 • Důkladně vyškolení technici společnosti DAF v každém servisu
 • Klid, který vám umožní soustředit se na hlavní obchodní činnost
 • Vozidlo vždy ve špičkovém stavu
 • Vyšší zůstatková hodnota
 
 

Často kladené otázky

 

 
Otevřít
 
 • Kdo bude mým smluvním partnerem?
  Smlouva DAF MultiSupport je podepsána se společností DAF Trucks N.V. Zajišťuje, že vám služby v rámci smlouvy DAF MultiSupport za všech okolností poskytne váš domovský, vysoce kvalifikovaný servisní dealer DAF. Ten nejlépe zná vaše vozidla, provoz a požadavky a je vám proto schopen nabídnout služby nejvyšší kvality.
 • Mám-li uzavřenu smlouvu DAF MultiSupport, mohu o údržbu a opravy požádat ve všech servisech DAF?
  Protože je smlouva DAF MultiSupport uzavřena se společností DAF Trucks N.V., můžete si zvolit naši národní smlouvu. Díky ní bude vždy k dispozici váš nejbližší servis, který vám poskytne služby v požadované době a na vámi určeném místě, takže můžete plánovat údržbu a opravy vašeho vozidla s maximální flexibilitou.
 • Je sazba za smlouvu DAF MultiSupport neměnná?
  Sazba dohodnutá při uzavírání smlouvy zůstane zachována po celou dobu jejího trvání.
 • Co když chci změnit svou smlouvu?
  Pokud byste se rozhodli změnit svou smlouvu DAF MultiSupport, kontaktujte prosím vašeho domovského dealera, který se o vše postará. Při revizi smlouvy DAF MultiSupport může dojít k revizi sazby. 
 • Proč zakoupit smlouvu DAF MultiSupport?
  Se smlouvou DAF MultiSupport máte úplnou finanční kontrolu za pevnou a předem stanovenou cenu. Díky profesionálním službám autorizovaných servisů DAF máte zajištěn optimalizovaný výkon vozidla, jeho maximální provozuschopnost a zvýšenou hodnotu při odprodeji. 
 • Jak může služba DAF MultiSupport zvýšit hodnotu mého vozidla při odprodeji?
  Smlouva DAF MultiSupport zajistí vašim vozidlům nejvyšší úroveň servisu. Hodnotu údržby a oprav vašeho vozidla, které byly prováděny podle standardů společnosti DAF a s použitím originálních dílů DAF, se projeví nejen na zvýšené spolehlivosti a provozuschopnosti vozidla, ale také na vyšší hodnotě při odprodeji.
 • Jak flexibilní jsou balíčky DAF MultiSupport?
  Díky flexibilitě  servisních služeb DAF MultiSupport a kvalitě organizace, která za nimi stojí, jsme schopni nabídnout každému zákazníkovi to nejlepší řešení. Balíčky jsou sestaveny z produktů, které se u jednotlivých balíčků liší. Každý balíček obsahuje jiné spektrum volitelných produktů, z nichž můžete vybírat. 
 • Co je služba DAF International Truck Service?
  V případě poruchy nebo jakékoli neočekávané události se můžete plně spolehnout na mezinárodní servis pro nákladní vozidla, DAF International Truck Service (ITS) a hustou servisní síť společnosti DAF v celé Evropě: 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Zkušení operátoři vám s nejmenším možným zpožděním a v deseti různých jazycích poskytnou veškerou potřebnou pomoc, aby se vaše nákladní vozidlo vrátilo zpět na silnici.