5-reasons-daf-dealer-grease-pit-oil-replacement-1600x900

Ten nejúčinnější způsob, jak udržet vozidlo na silnici

Servis u dealera DAF

Staráme se o bezpečnost a spolehlivost vašeho vozidla za všech okolností. Nabízíme pohodlí celosvětové sítě více než 1 100 servisních dealerů a současně vám pomáháme ušetřit náklady. 

 

5 důvodů, proč si vybrat servis DAF

 Váš servisní dealer DAF má dovednosti a zkušenosti, které vám pomohou se všemi opravami a údržbou. Disponuje pokročilým diagnostickým vybavením a nabízí práci vysoce kvalifikovaných mechaniků a techniků, kteří se postarají o špičkovou efektivitu vašeho vozidla.

 
 
 
 

Nemusíte věřit nám.
Věřte našim zákazníkům!

DAF Driver good customer

8,2

Hodnocení zákazníků

DAF Driver dealer locations

1 100

Lokace dealerů

DAF Services blue

7 000

Počet servisovaných vozidel denně

 
 

Jste majitelem staršího vozidla DAF?

Pomůžeme vám vozidlo využívat opravdu naplno bez ohledu na to, jaký máte rozpočet! 

Správný díl ve správnou chvíli

Máme největší sortiment originálních dílů DAF a k tomu neustále rozšiřujeme nabídku pro starší modely. TRP je nás značkový sortiment pro ostatní značky nákladních vozidel, návěsy, přívěsy i nástavby. Zároveň vám nabízíme dodání maziva a spotřebního materiálu pro dílny. Zkrátka vše pod jednou střechou!

Více informací

Nejchytřejší způsob, jak snížit náklady

Podrobné znalosti a zkušenosti našeho týmu, nástroje, které používáme a široká dostupnost dílů znamená, že můžeme vaše vozidlo udržovat efektivněji a ušetřit vám čas i peníze!

Záruka 12 měsíců na díly, stejně jako na jejich montáž

Všechny naše díly se dodávají se zárukou 12 měsíců a na některé součásti nabízíme prodlouženou záruku. Pokud se díl montuje u servisního dealera DAF, ručíme za díly i za práci.

Asistenční služba DAF International Truck Service (ITS)

DAF je tu pro vás v jakékoli situaci, 24 hodin denně, sedm dní v týdnu a nabízí jistotu poskytnutí nejlepší mezinárodní asistenční služby DAF ITS. K přivolání pomoci stačí telefonní hovor na linku centra a my uděláme všechny pro to, aby vaše vozidlo bylo opět v provozu s minimálním zpožděním.

Odměny za věrnost

Můžete těžit z výhod a atraktivních nabídek, které jsou specificky přizpůsobené k tomu, aby zajistily efektivní provoz vašeho vozidla.

DAF Sluzby
 

 

LEPŠÍ SLUŽBY,

LEPŠÍ DAF