DAF-Used-Trucks-First-Choice_2016271-HR-teaser

Sháníte použité vozidlo?

 
 
 

Pokud nechcete kupovat nové vozidlo, ale přesto chcete jezdit se spolehlivým vozidlem a dopřát si kvalitu bez kompromisů, pak je nákup použitého vozidla DAF tím nejlepším řešením. Takto budete mít nejen jistotu kvalitního vozidla, ale můžete také těžit z výhod stejných služeb, jako kdybyste měli nový model.

 

 

First Choice

Program použitých vozidel „DAF Used Trucks“ nabízí možnost zakoupení exkluzivních vozidel v programu „First Choice“. Všechna vozidla z tohoto programu prochází detailní kontrolou a splňují ta nejvyšší kritéria kvality. 

 • Vozidlo je mladší než pět let
 • Má najeto méně než 500 000 kilometrů
 • Vozidlo je ve stavu „jako nové“
 • K dispozici je zdokumentovaná historie údržby
 • K dispozici je úplná zpráva z testu
 • Vozidlo vyhovělo všem 200 bodům kontrolního seznamu DAF
 • Před předáním se provede veškerá údržba a opravy
 • Vozidlo je připraveno k okamžitému použití
 • K dispozici je možnost uzavření smlouvy o údržbě a opravách
 • Možnost financování vozidla
 • Možnost roční záruky 
DAF Used Trucks teaser
 

 

Kde mohu zakoupit použité vozidlo DAF?

 

Společnost DAF má v Evropě několik center specializovaných na použitá vozidla označovaných jako Used Trucks Centres. Tato centra mají neustálý přehled o kompletní dostupnosti použitých vozidel v celé Evropě a jsou zároveň místem, kde si můžete ihned vybrat ze široké nabídky. U všech nabízených vozidel je k dispozici vysledovatelná historie servisu. Specialisté v DAF Used Trucks Centers jsou dokonale vyškoleni a poskytnou vám ty nejlepší možné rady při výběru vozidla pro váš specifický způsob použití. Stáří většiny našich použitých vozidel se pohybuje v rozmezí 3–5 let a byla provozována na silnicích a v klimatu západní Evropy.

 
DAF-Used-Trucks-First-Choice

Je možné přizpůsobit použité vozidlo mým požadavkům?

Chcete, aby mělo použité vozidlo DAF vaše firemní barvy? Nebo jsou nějaké součásti, které potřebujete uzpůsobit vašim požadavkům? Také tady je nabídka široká. Obraťte se na svého dealera DAF, který vám poskytne bližší informace o dostupných možnostech.

 
 
 

Více než jen prvotřídní použité vozidlo


Prvotřídní použité vozidlo DAF vám poskytne vše, co potřebujete. Za každým vozidlem DAF stojí profesionální síť dealerů, která vám zajistí odbornou podporu a servis, financování, rychlé dodání náhradních dílů a silniční asistenční služby.

Financování použitých vozidel

Společnost PACCAR Financial – váš finanční a leasingový partner pro použitá vozidla – nabízí rozsáhlý balíček možností financování pro zákazníky, kteří chtějí řídit zánovní vozidla DAF.

Více informací

Opravy a údržba

Program DAF MultiSupport přispěje k tomu, abyste mohli své použité vozidlo maximálně využívat. Naše balíčky pro opravy a údržbu nabízejí na míru přizpůsobené řešení servisu pro všechny způsoby využití vozidel po dobu až 8 let.

Více informací

Silniční asistenční služba

Dostali jste se s použitým vozidlem DAF do potíží na cestách? Pak je dobré vědět, že na pomoc asistenční služby DAF ITS se můžete vždycky spolehnout.

Více informací

Díly a příslušenství

Hledáte příslušenství pro své použité vozidlo? Nabízíme široký sortiment originálních dílů DAF s tou správnou kvalitou a cenou pro vozidla jakéhokoli stáří.

Více informací
DAF Services