Práce u servisního dealera DAF

Jste ten nejlepší technik pro náš špičkový tým?  

Po našich vozidlech je velká poptávka. Roste i potřeba nových techniků, kteří se o ně budou starat. Rádi pracujete rychle v prostředí špičkové technologie, s týmem, který udělá vše pro podporu svých zákazníků? Připojte se k modernímu dealerství DAF a staňte se oceňovaným technikem pro naše nejmodernější nákladní vozidla, která stanovují standard v oboru přepravy.

Staňte se technikem společnosti DAF
 
 

Proč si vybrat nás?

Proč pracovat pro někoho méně významného? Není to jen pověst společnosti DAF jako lídra v moderní přepravě, která z nás činí nejlepší volbu.

Naši technici dostanou mnohem víc.

 
 

Práce u servisního dealera DAF

Při práci ve společnosti DAF budete součástí inovativní, dynamické skupiny, která razí cestu v oblasti energeticky úsporných vozidel. Není divu, že vozidla DAF nové generace získala ocenění International Truck of the Year dva roky za sebou (v letech 2022 a 2023). 

Jste technici stvoření pro společnost DAF – „Made for DAF“? 

Jste technici pro nákladní vozidla, kteří jsou stejně v pohodě pod podvozkem vozidla jako před počítačovou obrazovkou. Opravujete motor, diagnostikujete elektrické závady, instalujete příslušenství a připravujete vozidla k dodání. Jste hrdí na svou práci a hodně vás motivuje, když vše běží jak má a zákazníci jsou spokojení. Můžete očekávat to nejlepší, včetně čistého, moderního pracoviště, nejnovějších diagnostických systémů a výborné pracovní atmosféry se skvělými týmovými kolegy a kolegyněmi. Pokud se vám takové místo zamlouvá, jste jedním z nás!  

 
 

 

Vstupte do oceňovaného týmu.

Kontaktujte mne prosím. 

Zadejte své jméno, e-mailovou adresu, telefonní číslo a PSČ a vyberte si servisního dealera.
Budeme Vás co nejdříve kontaktovat.