DAF dealer network

Dealeři DAF

Dealeři DAF podle typu poskytovaných služeb

Dealeři DAF jsou certifikováni v několika různých úrovních. Kategorie dealera je dána typem nabízených služeb.

 
Dealer advice

Servisní dealeři DAF

Servisní dealeři společnosti DAF se zaměřují na prodej nových a použitých vozidel. Obchodní zástupci jsou dopravní konzultanti, kteří pomocí nejmodernějšího softwaru a bohatých znalostí a zkušeností přesně určí požadované specifikace pro konkrétní použití. Po dokončení specifikací vozidla je vůz objednán přímo ze závodu DAF v Eindhovenu. Informace o stavu a dodací lhůtě objednaného vozidla jsou poté stále k dispozici online.

 

Servisní partneři DAF

Servisní partneři DAF jsou připraveni pomoci vám se vším, co souvisí s údržbou a opravou. Mají nejmodernější diagnostické zařízení DAVIE a vysoce kvalifikovaný personál. Mohou vám pomoci i s údržbou a opravou nákladních vozidel jiných značek. V rámci „programu TRP“ mají servisní partneři DAF na skladě mnoho univerzálních součástí. Servisní dealer DAF je vaším partnerem i v případě, že si údržbu vozového parku provádíte sami. Dodává nejen náhradní díly DAF, ale i dílenské spotřební materiály, nástroje a díly pro přívěsy, spouštěcí zadní čela a karoserii.

Mechanic with DAVIE
 
DAF-International-Truck-Service

Servis DAF Service Support Points

Kromě Servisních dealerů DAF a Servisních partnerů DAF můžete v několika zemích nalézt také společnosti DAF Service Support Points, které spolupracují se Servisními partnery DAF a splní vaše potřeby v oblasti údržby a oprav.

 

Partneři DAF Coach & Bus Service

Společnost DAF má také síť 150 specializovaných partnerů „DAF Coach & Bus Service“ strategicky rozmístěných na hlavních dopravních tepnách Evropy. Tito partneři se zaměřují na údržbu a opravy specifických součástí dálkových autobusů, jako jsou vybavení toalet, stravovací zařízení a vestavěná audio a video zařízení.

DAF coach and bus
 
PPFS

Servisní dealeři PACCAR Parts Fleet Service 

Servisní dealeři, kteří jsou zapojeni do programu PACCAR Parts Fleet Services (Služby pro vozové parky) poskytují služby pro mezinárodní vozové parky, které cestují všude po Evropě. Díly objednané na různých místech Evropy lze shromáždit na pouhou jednu fakturu. Jeden program, jedna maximální cena, jedno vyúčtování

 

Obchody TRP

Obchody TRP nabízejí vysoce kvalitní díly a servis pro všechny značky vozidel a přívěsů. V každém obchodě TRP se můžete spolehnout na transparentnost, až dvouletou záruku a použití vysoce kvalitních dílů. TRP díly mají certifikaci od institutů TNO, TÜV a QBT a byly testovány v maximálně extrémních podmínkách. Právě tím se TRP díly odlišují od ostatních poskytovatelů.

TRP store