PACCAR Financial

Finanční služby

PACCAR Financial, vlastní finančník nebo DAF

O společnosti PACCAR Financial
 
PACCAR Financial logo

PACCAR Financial, vlastní finanční společnost značky DAF, nabízí přizpůsobené finanční služby, které jsou zcela zaměřeny na sektor přepravy. Společnost PACCAR Financial rozumí vašemu podnikání jako nikdo jiný, což z ní dělá opravdového obchodního partnera. Nabízí vhodné financování vašich vozidle i celých souprav, včetně nástaveb a přívěsů. S různými možnostmi financování včetně oprav, údržby nebo pojištění. Společnost PACCAR Financial nabízí vždy ideální řešení ušité na míru vašim individuálním požadavkům.

 
 

Vyberte si, co chcete financovat

 

 
 

Vyberte si způsob financování

 

 
 

Proč PACCAR Financial?

 • Součást DAF Trucks
  Společně se společností DAF, divizí PACCAR Inc., vám garantujeme spolehlivost a důvěryhodnost při řešení vašich finančních požadavků.
 • Zkušenost více jak 50 let
  Známe odvětví dopravy i nákladních vozidel.
 • Vše na jednom místě – snadno a jednoduše:
  Jako jediný zdroj financování vozidel, servisních balíčků pro opravu a údržbu a dalších služeb, ulehčíme vaší administrativě.
 • Profesionalita
  Rychle prověříme Vaši finanční situaci a připravíme vám nabídku šitou na míru Vašim potřebám.
 • Znalost dopravy
  Financujeme nejen tahače, ale i podvozky s nástavbami a návěsy. Víme co to znamená řídit obchod a proto nabízíme širokou škálu flexibilních řešení.
 • Celoevropská společnost
  Protože fungujeme v mnoha zemích Evropy, můžeme v závislosti na místní legislativě pomoci financovat vaše nadnárodní flotily, které registrujete ve více zemích. Jsme tam, kde nás potřebujete a s lokálním know-how.

 

 
Více informací
 

PACCAR FINANCIAL VÁŠ OBCHODNÍ ÚSPĚCH JE TO, CO NÁS MOTIVUJE 

Financování vozového parku hraje roli při zajištění úspěchu společnosti. Naši finanční specialisté vám mohou nabídnout na míru přizpůsobená řešení díky svým rozsáhlým znalostem nákladních vozidel DAF a oboru dopravy. Tato řešení jsou dokonale přizpůsobená vašim konkrétním potřebám a jsou k dispozici jak pro nová, tak pro použitá nákladní vozidla, nástavby a přívěsy.

 
PACCAR-Financial-personal-meeting-STS_8339

VHODNÉ PRO DANÝ ÚČEL

Společnost PACCAR Financial je specialistou v oboru nákladní dopravy. Naši poradci znají vaše podnikání: chápou, co obnáší přeprava zboží na dlouhé vzdálenosti, jak zvládat cyklické výkyvy ve stavebním průmyslu a jak přepravovat nebezpečné materiály. Mají také technické znalosti různých pohonných jednotek a možností nástaveb pro vaše nákladní vozidla. Jelikož jsou vyzbrojeni těmito znalostmi a zkušenostmi, mají mnohem lepší předpoklady než kdokoli jiný k přesnému stanovení hodnoty vašeho nákladního vozidla, nástavby a přívěsu. Ať půjde o finanční leasing, operativní leasing, nabízíme na míru přizpůsobená řešení pro optimalizaci financování vašeho vozového parku. To vše je k dispozici za příznivou cenu na kilometr – koneckonců, váš obchodní úspěch je to, co nás motivuje. Financování vozového parku hraje roli při zajištění úspěchu společnosti. Naši finanční specialisté vám mohou nabídnout na míru přizpůsobená řešení. Tato řešení jsou dokonale přizpůsobená vašim konkrétním potřebám a jsou k dispozici jak pro nová, tak pro použitá nákladní vozidla, nástavby a návěsy. Na základě vámi zadaných požadavků a preferencí vám nabídneme flexibilní možnosti financování vhodné pro vaše specifické potřeby dopravy i rozpočtu.

 

BEZ PROBLÉMŮ

Můžete mít například v úmyslu uzavřít leasingovou smlouvu na čtyři roky, ale měli byste zvážit, jestli by pro vás ve skutečnosti nebyl lepší leasing na 50 měsíců. Toto je právě poradenství, které vám můžeme poskytnout. Nebo s vámi naopak můžeme probrat kratší leasing v případě, že třeba hodláte provozovat nákladní vozidlo při vysokém ročním počtu ujetých kilometrů. Můžeme rovněž nabídnout atraktivní možnosti financování pro použitá nákladní vozidla nebo smíšený vozový park a také pro doplňkové služby, jako je například strategie pojištění. Zajištění zdrojů veškerých těchto služeb prostřednictvím jediné společnosti přispěje ke snížení administrativního zatížení vaší společnosti.

 

OSOBNÍ PŘÍSTUP

Nabízené možnosti financování přizpůsobujeme tak, aby vyhovovaly potřebám našich zákazníků. Specialisté ve společnosti PACCAR Financial vám poskytnou individuální podporu, která se stala charakteristickým znakem společnosti DAF. Díky našemu exkluzivnímu zaměření na dopravu známe tento sektor opravdu důkladně. Můžete se tedy spolehnout na rady odborníků, kteří mají hluboké znalosti a skvělé zkušenosti v oblasti, kde vaše společnost působí. Na základě vámi zadaných požadavků a preferencí vám nabídneme flexibilní možnosti financování vhodné pro vaše specifické potřeby dopravy i rozpočtu.

 
PACCAR-Financial-personal-meeting-STS_8222

JISTOTA

Jak společnost PACCAR Financial, tak společnost DAF jsou součástí jedné z velkých společností s celosvětovou působností vyrábějících nákladní vozidla, PACCAR Inc. Již více než sto let zaujímá přední postavení v mezinárodním oboru nákladních vozidel. Společnost PACCAR je finančně silný globální hráč. Díky tomu je spolehlivým finančním partnerem, který je schopen poskytnout vám dlouhodobý klid vyplývající z této jistoty. Společnost PACCAR Financial je jednou z mála kaptivních finančních společností v sektoru automobilového průmyslu, která má vynikající mezinárodní kreditní hodnocení A+. 

 
 
PACCAR-Financial-Key-handover-STS_8616

NĚCO PRO KAŽDÉHO

Společnost PACCAR Financial nabízí celou řadu flexibilních, na míru přizpůsobených řešení vhodných pro všechny typy podnikání. Nezáleží na tom, zda používáte jen jedno nebo více nákladních vozidel nebo provozujete velký mezinárodní vozový park: společnost PACCAR Financial má pokaždé řešení, které je nejvhodnější právě pro vaše operace. Vždy myslíme na budoucnost, a proto se zaměřujeme na váš dlouhodobý úspěch. Společnost PACCAR Financial je partnerem, kterého si zvolili mezinárodní klienti po celé Evropě. Naši poradci totiž hovoří jejich jazykem, znají jejich obor podnikání a jsou schopni poskytovat přizpůsobené služby s osobním přístupem, které se staly jejich charakteristickým znakem. Chcete-li využít tyto výhody, spojte se svým dealerem společnosti DAF nebo se obraťte přímo na našeho poradce.