Vozidla DAF 

Vozidla DAF vám nabídnou to nejlepší řešení, šité na míru pro každou aplikaci. Zvýšený jízdní výkon, neuvěřitelná úspora paliva a skvělá příprava pro výrobce nástaveb. Ať už vaše požadavky zahrnují dálkovou přepravu, rozvoz zboží nebo stavebnictví. Ať už potřebujete podvozek nebo tahač se dvěma, třemi nebo čtyřmi nápravami. To všechno dohromady zajišťuje nejlepší hospodárnost přepravy na trhu. Dealer DAF vám s pomocí nejmodernějších systémů pomůže s výběrem specifikace vozidla, které bude přesně odpovídat vašim potřebám.

 
 
 
 


Dokonalá efektivita přepravy

Díky inspiraci naší filozofií DAF Transport Efficiency jsou všechna naše vozidla vybavena celou řadou inovací – a posouvají tím dopravu na další úroveň dokonalosti. Nejnovější motory PACCAR poskytují vynikající jízdní výkon s nejvyšší efektivitou. Široký výběr vysoce výkonných převodovek nabízí hladké řazení a vynikající ovladatelnost. Vysoce efektivní nápravy přispívají k lepší spotřebě paliva. To vše dohromady znamená nejúspornější spotřebu paliva v oboru, až 7 % pro dálkové jízdy.


Spotřeba paliva 

O 7 % nižší
spotřeba paliva

Užitečné zatížení 

Až o 100 kilogramů
vyšší užitečné zatížení

Pohodlí řidiče 

Vynikající
komfort pro řidiče

Dostupnost vozidla 

Vysoká
dostupnost vozidla

 
 

Dealeři DAF jsou tu pro vás

Efektivní přeprava vyžaduje více než jen dokonalé nákladní vozidlo. Z toho důvodu dealeři DAF nabízí kompletní řešení přepravy prostřednictvím portfolia odborných služeb, které vám umožňují vybrat si správné vozidlo, zajistit financování a udržovat vozový park v dokonalém stavu.

 
DAF Connect visual

DAF Connect - Připojené služby

Platforma pro správu vozového parku DAF Connect vám poskytuje přehled v reálném čase o provozu vašich vozidel a jízdním stylu vašich řidičů. 24 hodin denně, 365 dní v roce. DAF Connect pomáhá vám zvýšit využití vašich vozidel, snížit provozní náklady a optimalizovat logistiku.

Více informací