DAF dealer

Servis vozidel

Ten nejúčinnější způsob, jak udržet vozidlo na silnici!

Ten nejúčinnější způsob, jak udržet vozidlo na silnici je využít služeb DAF autorizovaných dealerů. Naši vysoce kvalifikovaní profesionálové vám pomůžou se vším, co se týká oprav a údržby a dodávek dílů pro vozidlo jakéhokoli stáří. Pokud by se vyskytla neočekávaná porucha, vždy se můžete spolehnout na asistenční službu DAF International Truck Service (DAF ITS).

 

Opravy a údržba u autorizovaných servisů DAF

Náš program DAF MultiSupport nabízí celou řadu servisních balíčků oprav a údržby, které zvýší vaši dostupnost, přispějí ke kontrole nákladů a sníží rizika. Sami si určíte úroveň služeb s možností rozšíření na vybavení pro návěsy, přívěsy nebo nástavbu. Vždy si tak můžete být jisti dokonale udržovaným vozovým parkem a maximální dostupností vozidel. Důležité je, že se můžete soustředit na svoji hlavní obchodní činnost. 

 

uptime plus
Parts-Webshop-Special-offers-3840x866px

Díly a příslušenství

Potřebujete díly a příslušenství pro své vozidlo? Nabízíme široký sortiment originálních dílů DAF a také více než 80 000 univerzálních dílů TRP pro všechny značky nákladních vozidel a přívěsů, včetně spotřebního materiálu pro dílny.

Více informací
 

Nejnovější zprávy o dílech a službách

Hledáte další novinky týkající se dílů a služeb? Podívejte se do archivu zpráv

 
DAF-International-Truck-Service

Asistenční služba

V případě poruchy nebo jakékoli neočekávané situace se můžete zcela spolehnout na asistenční službu International Truck Service společnosti DAF. 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce Naši zkušení operátoři nabízejí veškerou asistenci potřebnou k tomu, abyste rychle dostali vozidlo zpět na silnici.

Více informací

Volejte službu DAF ITS: +31 40 214 3000
 

5 důvodů, proč si vybrat autorizovaný servis DAF