DAF dealer

Servis vozidel

Ten nejúčinnější způsob, jak udržet vozidlo na silnici!

Ten nejúčinnější způsob, jak udržet vozidlo na silnici je využít služeb DAF autorizovaných dealerů. Naši vysoce kvalifikovaní profesionálové vám pomůžou se vším, co se týká oprav a údržby a dodávek dílů pro vozidlo jakéhokoli stáří. Pokud by se vyskytla neočekávaná porucha, vždy se můžete spolehnout na asistenční službu DAF International Truck Service (DAF ITS).

 

Opravy a údržba přizpůsobené vašemu podnikání

Služba DAF MultiSupport nabízí celou řadu servisních balíčků oprav a údržby, které zvýší provozuschopnost, přispějí ke kontrole nákladů a sníží rizika. Sami si určíte úroveň služeb s možností rozšíření na vybavení pro přívěsy nebo konstrukci.
Poskytujeme flexibilní pokrytí v tuzemsku i zahraničí, které zajišťuje dokonale udržovaný vozový park a maximální dostupnost vozidel. Důležité je, že se můžete soustředit na svoji hlavní obchodní činnost.

Více informací o službě DAF MultiSupport
uptime plus
 
Parts-Webshop-Special-offers-3840x866px

Díly a příslušenství

Potřebujete díly a příslušenství pro své vozidlo? Nabízíme široký sortiment originálních dílů DAF a také více než 80 000 univerzálních dílů TRP pro všechny značky nákladních vozidel a přívěsů, včetně spotřebního materiálu pro dílny.

Více informací
 

Nejnovější zprávy o dílech a službách

Hledáte další novinky týkající se dílů a služeb? Podívejte se do archivu zpráv

 
DAF-International-Truck-Service

Asistenční služba

V případě poruchy nebo jakékoli neočekávané situace se můžete zcela spolehnout na asistenční službu International Truck Service společnosti DAF. 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce Naši zkušení operátoři nabízejí veškerou asistenci potřebnou k tomu, abyste rychle dostali vozidlo zpět na silnici.

Více informací

Volejte službu DAF ITS: +31 40 214 3000
 

5 důvodů, proč si vybrat autorizovaný servis DAF