DAF Electric range

Elektrická vozidla s akumulátorem

Řešení přepravy s nulovými emisemi

 
 
 

Udáváme směr

Několik měst oznámilo, že v nadcházejících letech povolí vjezd do center svých měst pouze vozidlům s nulovými emisemi, aby se zlepšila kvalita místního ovzduší. To znamená, že plně elektrická nákladní vozidla mají před sebou světlou budoucnost. Společnost DAF nabízí kompletní řadu vozidel a speciální přidružené služby, které vám umožní přechod uskutečnit.

 

Správné řešení s nulovými emisemi pro celou řadu aplikací

Společnost DAF je lídrem v oblasti elektrických vozidel s akumulátorem, označovaných zkratkou BEV. V roce 2018 byla společnost DAF první, kdo na trhu představil plně akumulátorové elektrické vozidlo CF – a mnoho z nich je už v každodenním provozu u zákazníků.

Společnost DAF mezitím představila kompletní řadu elektrických vozidel s akumulátorem a poskytuje správné řešení s nulovými emisemi pro celou řadu aplikací. Díky inteligentnímu plánování a dobíjení akumulátorů, když se objeví příležitost (někdy stačí jen půl hodiny), je již možné pokrýt 1 000 kilometrů denně na elektrický pohon. To dokazuje významný pokrok v oblasti kapacity akumulátorů a dojezdů.

 
 
 

Přístup společnosti DAF k přechodu na elektrický pohon ve 4 krocích

 

1

Definujte své potřeby na základě vaší konkrétní situace

2

Posuďte, jak nové technologie využít ve vašich logistických operacích

3

Definujte optimální specifikace vozidla a nabíjecí vybavení

4

Podpoříme vás při implementaci a provozu

 

Využití plně elektrických vozidel vyžaduje od našich zákazníků specifický způsob plánování a provozu. Společnost DAF maximálně usnadňuje tento přechod, včetně poradenství, jak může elektrické vozidlo zajistit nejvyšší návratnost investic v každodenním provozu. To zahrnuje specifikace vozidla přizpůsobené na míru prostřednictvím prodejního systému TOPEC společnosti DAF, výpočet celé trasy, vyhrazené školení řidičů a také kompletní řadu špičkových nabíjecích stanic PACCAR pro optimální integraci vozidla a nabíjecího vybavení.

 
 

Jste připraveni na nabíjení?

V rámci své nabídky služeb ‘s nulovými emisemi’ poskytuje společnost DAF celou řadu špičkových řešení pro nabíjení akumulátorů. Patří k nim mobilní nabíječky s výkony od 24 kW do 40 kW, které zajišťují maximální flexibilitu. Pevné nabíjecí stanice jsou k dispozici s úrovněmi výkonů od 20 kW do 360 kW, přičemž druhá jmenovaná možnost představuje mimořádně rychlé řešení, které dokáže nabít vozidla při plném jmenovitém výkonu za méně než dvě hodiny nebo rychle nabíjet dvě vozidla současně.

Bezchybná komunikace

O integraci s plně elektrickými nákladními vozidly DAF, nabíjecím hardwarem a síťovým softwarem se stará společnost DAF a její partneři, kteří mají až deset let zkušeností v rozvinutém oboru nabíjení. V případě potřeby provedeme vyhodnocení lokality a modelování energetických zdrojů ve vašich prostorách. Zajistíme také údržbu nabíjecích zařízení. Tím je zajištěna bezchybná komunikace mezi vozidly a nabíječkami.

 
DAF-Electric-truck-and-charger

Nabíjecí systémy

Společnost DAF je vám k dispozici, aby vám pomohla vybrat správné nabíjecí systémy pro vaše akumulátory. Úzce spolupracujeme s předními dodavateli a nabízíme široký výběr nabíjecích stanic a kapacit. Vyvíjíme také přizpůsobené školení, které vašim řidičům pomůže maximálně využít vaše elektrické vozidlo. To je jen další příklad toho, že společnost DAF je více než jen dodavatel nejlepších nákladních vozidel.

Další informace
 
 
New-Generation-DAF-Electric

Čísla v první řadě

Je pravda, že elektrická vozidla jsou stále ještě dražší než jejich protějšky se vznětovým motorem. Nicméně stojí za to prozkoumat, jaké místní a národní vládní pobídkové programy byste mohli využít. Je také důležité zjistit, jak můžete těžit z nižších nákladů na energie. Z jakéhokoli pohledu však platí, že elektrické vozidlo vám v konečném důsledku poskytne neomezený přístup do ekologických zón, a to jak nyní, tak v budoucnu. Tichá vozidla s nulovými emisemi prokazují závazek vaší společnosti chránit životní prostředí. Nejen to – jsou dobrá pro vaše podnikání a dobrá pro svět, ve kterém žijeme.

 

Související informace