Parts supply DAF dealer

Vždy správné díly do 24 hodin

 

Pokud máte svou vlastní dílnu, náš plně vyškolený personál servisních dealerů DAF vám pomůže s výběrem těch správných dílů. Kromě dodávky dílů DAF vám servisní dealer DAF může také poskytnout více než 80 000 dílů TRP pro všechny značky nákladních vozidel, přívěsů, zadních čel a nástaveb včetně dílenského spotřebního zboží.

 
Parts-websjop-Special-offers-
Originální díly

Originální díly DAF jsou vyráběny s použitím nejnovější technologie a prvotřídních materiálů. Díly jsou zkonstruovány speciálně pro vaše vozidlo DAF, takže se můžete spolehnout na jejich dokonalou souhru. Dodávají se také s plnou zárukou společnosti DAF.

DAF-parts-Webshop-header
Originální výměnné díly DAF

Odevzdejte starý díl a namísto něho dostanete renovovaný. Pokud jde o cenu a ohleduplnost k životnímu prostředí, jedná se o skvělou alternativu k nákupu nového dílu. Díly jsou plně testovány a zaručují stejnou kvalitu jako nové díly.

TRP-Truck-Trailer-parts-Cover
Díly TRP

Pod značkou TRP nabízíme široký sortiment dílů pro všechny značky vozidel a přívěsů, bez ohledu na typ nebo stáří. Opravdový obchod „vše pod jednou střechou“ s jednou kontaktní osobou, jednou návštěvou a jednou fakturou. V celé Evropě je více než 1 000 prodejních míst.