DAF-Services

Služby DAF

Kompletní řešení přepravy

 

Ryzí dokonalost v efektivitě vaší přepravy vám zajistí nejen  perfektní nákladní vozidlo. Profesionální dealeři DAF nabízejí kompletní řešení přepravy prostřednictvím širokého portfolia odborných služeb, které vám umožňují vybrat si správné vozidlo, zajistit financování a udržovat váš vozový park v dokonalém stavu.

 

 
 
 

Objevte naše služby pro dílny 

Ten nejúčinnější způsob, jak udržet vozidlo na silnici.

 

Naši vysoce kvalifikovaní profesionálové v dílně vám mohou pomoci se vším, co se týká oprav a údržby a dodávek dílů pro vozidlo jakéhokoli stáří. Pokud by se vyskytla neočekávaná porucha, vždy se můžete spolehnout na asistenční službu DAF International Truck Service.

 
DAF Connect visual

DAF Connect

Platforma pro správu vozového parku DAF Connect vám poskytuje přehled v reálném čase o provozu vašich vozidel a jízdním stylu vašich řidičů. 24 hodin denně, 365 dní v roce. DAF Connect pomáhá vám zvýšit využití vašich vozidel, snížit provozní náklady a optimalizovat logistiku.

Více informacíPřizpůsobená finanční řešení

 

Jako interní poskytovatel finančních služeb společnosti DAF má společnost PACCAR Financial více než 50 let zkušeností s nabídkami finančních služeb, zvláště pro sektor přepravy. Přirozeně se zabývá financováním vašich vozidel, ale také kompletních souprav, včetně nástaveb a přívěsů.

PACCAR Financial
Financování nových vozidel
PACCAR-Financial-used-trucks
Financování použitých vozidel
PACCAR-financial-trailer
Financování návěsů, přívěsů a nástaveb
 
 
 

 Služby DAF pro řidiče

Získejte od svých řidičů i vozidel to nejlepší.
 

 
PACCAR-Parts-Fleets-Services-main-visual

Paccar Parts Fleet Services

Program PACCAR Parts Fleet Services podporuje mezinárodní zákazníky s velkým vozovým parkem. Jeden program, jedna maximální cena bez ohledu na místo nákupu, jedno vyúčtování, jeden spolehlivý dodavatel náhradních dílů.

Více informací