DAF-Trucks-NV-HQ-mainbuilding

Společnost DAF

Všichni ve společnosti DAF jsme pyšni na každé vozidlo, které je vyrobeno a dodáno, neboť víme, že díky tomu můžou také naši zákazníci rozvíjet svou činnost. Jsme si jisti, že řidič bude spokojen s jeho mimořádným komfortem a ovládáním. Naše láska k nákladním vozidlům je vidět v každém detailu. Tím se vozidlo DAF odlišuje od ostatních nákladních vozidel.

Více o společnosti DAF Trucks
 

DAF Trucks CZ, s.r.o.

Zděbradská 61
251 01 Jažlovice - Říčany

Spisová značka: C 42742 vedená u Městského soudu v Praze
Datum zápisu: 22.ledna 1996
IČ: 64945324
DIČ: CZ64945324
Základní kapitál: 500 000,- Kč
Splaceno: 100 %

> Kontaktujte společnost DAF Trucks CZ, s.r.o.

DAF Unity Edition
 
 
 

Ochrana životního prostředí

Společnost DAF zaujímá přední pozici v ochraně životního prostředí – nabízí kompletní sortiment mimořádně čistých vznětových motorů s nízkou spotřebou paliva, které splňují ty nejpřísnější emisní normy. Společnost DAF patřila k prvním evropským výrobcům nákladních vozidel, kteří splnili normu ISO 14001 týkající se péče o životní prostředí. Všechny výrobní závody mají „nulový odvoz na skládky“. Díky aplikaci nejnovějších, velmi sofistikovaných technologií je nová a ultramoderní lakovna kabin společnosti DAF v belgickém Westerlo nejnovějším příkladem, jak jde společnost DAF příkladem v oblasti péče a ochrany životního prostředí.

 
DAF Sustainability
 
DAF new truck in 1952 factory

Historie společnosti DAF

Kořeny společnosti DAF sahají do roku 1928, kdy bratři Van Doorneovi založili firmu, která je v současnosti nejrychleji se rozvíjejícím výrobcem nákladních vozidel v Evropě.

Více informací
 
PACCAR-range-XF-Euro-6-T680-579

PACCAR Inc. 

Společnost PACCAR je přední světovou technologickou společností podnikající ve vývoji, výrobě a zákaznické podpoře vysoce kvalitních lehkých, středně těžkých i těžkých nákladních vozidel, která se prodávají pod značkami Kenworth, PeterbiltDAF. Společnost PACCAR také vyvíjí a vyrábí moderní vznětové motory, zajišťuje distribuci náhradních dílů pro nákladní vozidla a je poskytovatelem finančních služeb.

Přejít na stránku PACCAR inc.