DAF-Trucks-Entrance-HQ

DAF Trucks N.V.

Společnost DAF Trucks N.V. je technologickou společností a předním výrobcem užitkových vozidel v Evropě. DAF je dceřinou společností PACCAR Inc.. Společnost PACCAR je přední světovou technologickou společností podnikající ve vývoji, výrobě a zákaznické podpoře vysoce kvalitních lehkých, středně těžkých a těžkých nákladních vozidel, která se prodávají pod značkami Kenworth, Peterbilt a DAF. Společnost PACCAR také vyvíjí a vyrábí moderní vznětové motory, zajišťuje distribuci náhradních dílů pro nákladní vozidla je poskytovatelem finančních služeb.

 
DAF Driver truck

46.600

Výroba 2020

DAF Driver good customer

16.3%

Tržní podíl  2020

DAF icon lr

8.774

Počet zaměstnanců

 
 

Kvalitní nákladní vozidla vyrobená skvělými lidmi

Společnost DAF vyrábí svá prémiová nákladní vozidla ve špičkových výrobních závodech v Eindhovenu (Nizozemsko), Westerlo (Belgie), Leylandu (Velká Británie), Ponta Grossa (Brazílie), Bayswater (Austrálie) a Dadu (Tchaj-wan). Výrobní závod motorů společnosti DAF, závod na výrobu dílů, lisovací oddělení a finální montážní linka pro modely CF a XF se nachází v Eindhovenu. Nápravy a kabiny se vyrábějí ve Westerlo. Leyland Trucks (společnost PACCAR) ve Velké Británii vyrábí řadu LF lehkých a středně těžkých nákladních vozidel a také vozidla CF a XF. Výrobky společnosti DAF prodává a opravuje síť více než tisíce nezávislých prodejních míst po celé Evropě a také na Středním východě, v Africe, v Jižní Americe, Austrálii, na Novém Zélandu a v Asii. 

Společnost DAF nabízí kompletní řadu vozidel, od celkové hmotnosti vozidla 7,5 tuny po celkovou hmotnost jízdní soupravy až 50 tun a více. Všechny produkty společnosti DAF se vyznačují vynikající kvalitou a jsou vyvinuty pro celé spektrum různých způsobů přepravy. Na základě trvalého naslouchání zákazníkům vyvinula společnost DAF atraktivní řadu moderních produktů, které mají nejnižší provozní náklady na kilometr ve svém oboru, vynikající efektivitu přepravy a zajišťují maximální komfort řidiče.

 
Více o společnosti DAF Trucks na daf.com
Production
 
 
DAF Dealer
 

Síť profesionálních dealerů DAF, která stojí za kvalitním produktem.

Váš dealer DAF je vaším partnerem a záleží mu na tom, aby vaše vozidla byla v provozu bez zbytečných prostojů. Společnost DAF má v Evropě okolo 1 000 autorizovaných dealerů.  Dealeři DAF jsou vždy na blízku, jsou perfektně vybaveni a jejich zaměstnanci jsou špičkově vyškoleni. Díky moderním technologiím vám pomůžou s výběrem toho správného vozidla, zařídí financování a zajistí pro vaše vozidla rychlé a efektivní opravy s využitím originálních dílů PACCAR, DAF a TRP. 
 
Více informací o DAF dealerské síti
 
 

DAF Driver dealer locations DAF ve světě

Společnost DAF Trucks N.V. má pobočky v Rakousku, Belgii, České republice, Dánsku, Francii, Velké Británii, Německu, Maďarsku, Itálii, Polsku, Slovensku, Španělsku, Švýcarsku, Rusku a Turecku. 

Ve všech ostatních evropských zemích a na mnoha trzích mimo Evropu je společnost DAF Trucks zastupována nezávislými distributory. 
Společnost DAF spolupracuje s mezinárodní sítí asi 1 000 nezávislých prodejních a servisních dealerů, tak aby mohla svým zákazníkům nabídnout vždy ty nejlepší služby.  
 
Zásobování náhradními díly je zajištěno díky distribučním centrům PACCAR Parts v Nizozemsku, Velké Británii, Španělsku, Maďarsku a Rusku.

 
DAF new truck in 1952 factory

Historie společnosti DAF

Kořeny společnosti DAF sahají do roku 1928, kdy bratři Van Doorneovi založili firmu, která je v současnosti nejrychleji se rozvíjejícím výrobcem nákladních vozidel v Evropě.

Více informací