DAF-Dealer-for-DAF-Dealer-webpage-fw

Výhody dealerů DAF

DAF Dealer Locator

Zákazníci společnosti DAF se můžou spolehnout na prvotřídní síť více než 1 100 partnerů v Evropě i mimo ni, jejíž součástí jsou prodejní a servisní dealeři DAF Dealers™ a servisní partneři DAF Service Partners™.

Kontaktujte svého DAF dealera

 

Rozsáhlá síť profesionálních dealerů

 

Společnost DAF má rozsáhlou síť více než 1 100 dealerů. Tito kvalifikovaní profesionálové se budou vždy snažit, aby vám poskytli maximální podporu.

 

 
DAF Driver good customer

8,2

Hodnocení zákazníků

DAF Driver dealer locations

1 100

Lokace dealerů

DAF Services blue

7 000

Počet servisovaných vozidel denně

 
 

Vyzkoušejte si rozdíl


Myslíme na všechny aspekty vašeho podnikání

Servisní dealeři DAF vás podporují ve všech aspektech dopravního podnikání. Od servisu, oprav a údržby po prodej vozidel a dílů, povinné prohlídky a financování; vše je pod jednou střechou.

Udržování vozidel v perfektním stavu

Zaměstnanci servisních dealerů jsou pravidelně školeni, tak aby vám vždy poskytli nejvyšší kvalitu služeb. Díky jejich odborným znalostem v kombinaci s nejnovější diagnostickou technologií můžete mít jistotu, že vaše vozidlo udrží ve špičkové kondici.

Profesionální podpora vždy nablízku

Díky naší husté síti profesionálních dealerů je po celou dobu životnosti vašeho vozidla vždy nablízku zástupce společnosti DAF, který vám poskytne odbornou pomoc.

Vždy jeden krok napřed

Kdykoliv mechanici DAF nahlédnou do útrob vozidla, přemýšlí o krok napřed. Díky jejich rozsáhlým znalostem vozidel vás upozorní na jakékoli potenciální problémy ještě před tím, než nastanou.

Maximální provozuschopnost vozidla

I když se o své vozidlo budete pečlivě starat, tak může do jít k jeho poruše. Servisní dealeři DAF vám pomáhají minimalizovat prostoje díky vysoce kvalitní údržbě a spolehlivým dílům. A pokud k závadě dojde v zahraničí, asistenční služba DAF ITS vrátí vaše vozidlo zpět rychle na silnici.

Servisní balíčky přizpůsobené vašim potřebám

Servisní balíčky DAF Multisupport jsou přizpůsobené vašim potřebám. Chcete-li maximální jistotu, smlouva o opravě a údržbě vám nabízí balíček na míru, s kterým budete mít přehled o měsíčních nákladech a který vám pomůže maximalizovat provozuschopnost vašich vozidel a zajistí vám tak naprostý klid.

DAF-Dealer-2017229-teaser
 

 

Přednosti dealerů DAF

 

Dealer advice

Odborné prodejní poradenství

Prodejci DAF jsou odborníci, kteří používají své rozsáhlé znalosti a sofistikované technologie, aby určili přesnou specifikaci vašeho vozidla, která bude vyhovovat vašim přepravním požadavkům.

DAF dealer

Profesionální servis

Kvalifikovaní servisní odborníci DAF mají potřebné dovednosti a zkušenosti, aby vám pomohli se všemi opravami a údržbou. S pomocí pokročilého diagnostického vybavení se postarají o špičkovou efektivitu vašeho vozidla.

PACCAR Parts

Vždy správné díly do 24 hodin

Pokud máte svou vlastní dílnu, špičkově vyškolený personál dealerů DAF vám pomůže s výběrem těch správných dílů. Kromě dodávky originálních dílů DAF můžete vybírat i z více než 80 000 dílů TRP pro všechny značky nákladních vozidel, přívěsů, zadních čel a nástaveb včetně dílenského spotřebního zboží.