Download
  • středa 15. září 2021
  • Eindhoven
  • Společnost DAF Trucks N.V.
 

Hattrick DAF XF titulu „Fleet Truck of the Year“

Model DAF XF se stal prvním nákladním vozidlem, které třikrát po sobě získalo titul „Fleet Truck of the Year“ prestižního ocenění Motor Transport Awards ve Velké Británii.

 
UK Fleet Truck of the Year - Motor Transport Awards
Zleva doprava: Alexander Armstrong (moderátor MT Awards), Laurence Drake (generální ředitel společnosti DAF UK) a Steve Hobson (redaktor časopisu Motor Transport).
 

Hattrick úspěchů společnosti DAF Trucks–, předního britského výrobce nákladních vozidel s celkovou hmotností nad 6 tun–, také spočívá v tom, že model XF za šest let získal čtyři vítězství, přičemž od prvního ročníku ocenění v roce 1986 zajistil významné vítězství 20. kategorie pro značky DAF a Leyland. 

V celém dopravním odvětví uznávaná a vlivná porota soutěže Motor Transport Awards se skládá z velmi významných provozovatelů dopravy. Všichni dopodrobna chápou, co přispívá k vytvoření bezpečného, produktivního a efektivního vozového parku. Porota uvedla, že společnost “DAF Trucks představila řadu důležitých inovací, které udržují její vlajkový model na vrcholu prodejního stromu” a že “model XF je ‘vyzkoušený a testovaný’ model.” 

Model DAF XF, který je upřednostňovanou volbou mnoha předních britských provozovatelů vozových parků, se může pochlubit klíčovými funkcemi spolehlivosti, vynikající spotřebou paliva a přitažlivostí pro řidiče. To vše je podpořeno standardy pozvedající zákaznickou podporou a sítí servisních dealerů DAF, která je považována za nejlepší v oboru. S evolučním klíčem k úspěchu modelu DAF XF bude nedávno představená a zcela nová generace vozidel DAF XF, XG a XG+ pokračovat v úsilí značky o inovace a zlepšení, protože sériová výroba začíná letos na podzim.  

„Pro provozovatele nákladních vozidel je společnost DAF synonymem spolehlivosti, hospodárnosti a pohodlí,“ říká generální ředitel společnosti DAF Trucks UK Laurence Drake. „Toto nedávné vítězství to rovněž dokazuje. Je to opravdovým důkazem kvality a celkového výkonu vozidla, které i nadále vítězí v těžké konkurenci. V kombinaci s naším výjimečným prodejcem a poprodejními službami je model XF nepopíratelně lákavou obchodní nabídkou a naše nová generace vozidel DAF bude v tomto trendu pokračovat.

 

Kontakty pro tisk

Jste novinář či novinářka? Kontaktujte nás a získejte další informace o společnosti, našich produktech a službách nebo o jakémkoli dalším tématu.

Rutger Kerstiens
Corporate Communications Department

Tel.: +31 (0)40 214 4191
E-mail: rutger.kerstiens@daftrucks.com

 
 
DAF PR Manager Rutger Kerstiens