gravel-and-sand

Objevte dopravní řešení DAF pro písek a štěrk

Písek, štěrk

Segment písek a štěrk pokrývá širokou škálu vozidel, od malých sklápěčů po těžké sklápěče. Společnost DAF má řešení pro každé vozidlo v celé řadě, od lehkých a univerzálních vozidel LF po těžká CF FTT a FAD Construction a vozidla XF FAD pro těžké nakládání v drsných terénních podmínkách.

Zejména tato těžká nákladní vozidla jsou ve svém často nemilosrdném prostředí hodně zatěžována, proto jsou tato sklápěcí vozidla navržena pro robustnost a odolnost. Speciálně navržené funkce a možnosti navíc těmto vozidlům pomáhají zvládnout každý typ nákladu v každém terénu. Například s přípravou sklápěcího ventilu v kabině a opatřením pro zadní sklopný závěs jsou podvozky DAF CF Construction připraveny na práci. Aby se minimalizovalo riziko poškození, poskytuje přímá přední náprava velký nájezdový úhel a maximální světlou výšku.

Kromě toho je zadní zavěšení třínápravových a čtyřnápravových modelů CF Construction vybaveno osmi reakčními tyčemi, které udržují zadní nápravy geometricky umístěné pro stabilitu a naklánění v nejnáročnějším terénu.