Car Recovery

Objevte řešení společnosti DAF pro odtah osobních automobilů

 

Speciální aplikace

Vozidla pro odtah osobních automobilů

Potřebujete bezpečně a rychle vyprostit uvízlé dodávkové vozidlo z dálnice nebo odtáhnout nelegálně zaparkované auto? Společnost DAF má k dispozici kompletní řadu podvozků pro služby přepravy a odtahu vozidel. Kompletní nabídka včetně inteligentních a ucelených řešení pro maximální efektivitu a spolehlivost.

Je velký rozdíl, zda se jedná o přepravu motocyklu nebo automobilu, nebo zda je potřeba odtáhnout tahač či nákladní vozidlo. To určuje, zda bude stačit dvounápravový podvozek nebo zda budete potřebovat řešení 6x2 nebo dokonce 6x4 s maximálním výkonem motoru 390 kW / 530 k. Pokud pracujete v městských oblastech, budete potřebovat kompaktní potřeba odtahové vozidlo pro maximální manévrovatelnost, ale pokud je vaše práce náročná nebo mezinárodně orientovaná, budete pravděpodobně chtít tu nejprostornější dostupnou kabinu na trhu.

Jedna věc, kterou mají všechna vozidla používaná pro přepravu a odtah vozidel společnou, je výkonný a účinný vývodový hřídel (PTO) pro ovládání teleskopických nákladových plošin, pomocných zdvihacích zařízení, jeřábů a zvedáků. K přední nebo zadní části podvozku se často přidává tažná tyč a závěsné zařízení, které umožňují tažení nebo tlačení vozidel.

Společnost DAF ví, že nákladní vozidla v tomto segmentu se často dodávají s mnoha dalšími zařízeními včetně hydraulického hardwaru, řetězů a ráčnových popruhů. Za tímto účelem nabízí podvozek více než dostatek prostoru pro uložení předmětů, jako jsou velké skříňky na nářadí. Tento prostor je také velmi užitečný, pokud provoz jeřábu vyžaduje stabilizátory. Další důležitá vlastnost: nápravy u vozidel DAF jsou technicky vybaveny tak, aby se vypořádala s dodatečnou hmotností, což může být důležité při manipulaci s břemeny, která jsou těžší než obvykle.

Přepravce automobilů nebo odtahové vozidlo musí být schopné provádět velmi specifické úkoly a být k dispozici kdykoli ve dne i v noci. Z tohoto důvodu je společnost DAF nejlepší volbou. Pro maximální provozní spolehlivost!