DAF-LongHaulage-General-Haulage-Application-3840x3000

Objevte řešení společnosti DAF pro všeobecnou dálkovou přepravu

 

Dálková přeprava

Všeobecná nákladní přeprava

Dlouhé cesty, často bez průběžných zastávek mezi místem odjezdu a místem určení. Přepravci se snaží dosáhnout co nejnižších provozních nákladů, zatímco řidiči by rádi dosáhli co nejvyšší úrovně komfortu. Společnost DAF dokáže tyto faktory kombinovat jako žádná jiná. Lídrem na evropském trhu s tahači se nestanete jen tak.

Nízké celkové náklady na vlastnictví a maximální dostupnost vozidel – to jsou klíčová slova pro mnoho provozovatelů přepravy, zejména v odvětví dálkové přepravy zboží. Neexistuje žádný jiný segment, kde má efektivita tak velký vliv jako v dálkové dopravě: nízké náklady na údržbu, příznivá míra odpisů a nízká spotřeba paliva.

Společnost DAF se zaměřuje „na snížení otáček“ svých hnacích soustav a žádná jiná značka nenabízí tak široký sortiment redukce zadní nápravy. V kombinaci s účinnými motory PACCAR, které poskytují maximální točivý moment při nízkých otáčkách, je výsledkem nebývale nízká spotřeba paliva.

Díky správné volbě hnací soustavy produkuje motor PACCAR MX pouze 1 000 ot./min při rychlosti 85 km/h, což je působivě nízká hodnota. Výsledkem je také fantastická úroveň pohodlí. Nákladní vozidla DAF jsou velmi tichá a nabízejí nejpohodlnější prostředí pro práci i odpočinek, které by si řidič mohl přát. Společnost DAF zná podnikání v dálkové přepravě jako žádná jiná. Společnost DAF zná podnikání v dálkové přepravě jako žádná jiná. Právě proto dodáváme jen to nejlepší. Pro každou aplikaci, kterou si lze představit. Pro dopravce i řidiče.