DAF LF

DAF LF

Ryzí dokonalost

 

Ideální rozvážkové vozidlo

DAF LF je dokonalé rozvážkové vozidlo, jak pro provozovatele, tak pro řidiče. Optimalizované poháněcí soustavy zajišťují maximálně úspornou spotřebu paliva. Neuvěřitelně pohodlný vnitřní prostor a vylepšený výhled řidiče nabízejí bezkonkurenční zážitek z jízdy. Díky svému vysokému užitečnému zatížení a vynikající manévrovatelnosti nastavuje  DAF LF tu nejvyšší úroveň v distribuci zboží.

  • Excelentní poháněcí soustava pro minimální spotřebu paliva
  • Ideální základ pro každou nástavbu
  • Stylový design exteriéru a luxusní interiér
  • Volitelné dolní okno dveří spolujezdce pro špičkovou viditelnost
  • DAF Connect - systém pro správu vozového parku
 
DAF LF

Dokonalá efektivita přepravy

Mezi přednosti DAF LF náleží nejvyšší užitečná hmotnost v celém odvětví, bezkonkurenční manévrovatelnost, dlouhá životnost a skvělý komfort a vstřícnost vůči řidiči. Díky vozidlu DAF LF dosáhnete vysokého zisku na ujetý kilometr.

 
services_fleet_rgb_outline

60

varianty rozvoru

Service check up

60.000

km servisní intervaly

 

Velký výběr rozvorů

  • Velký výběr rozvorů až 6,90 metru
  • Možná délka nástavby více než 9 metrů
  • Objemy palivové nádrže až jedinečných 1 240 litrů 

Díky velké řadě rozvorů, optimalizovaným motorům PACCAR PX a vysoce účinným převodovkám je model LF k dispozici ve více variantách než kdy dříve. Tato agilní nákladní vozidla mají nižší hmotnost, což umožňuje využívat vyšší užitečné zatížení.

Maximální dostupnost vozidel

 

Robustní blok motoru i hlava válců jsou mimořádně odolné. Jsou zkonstruovány s ohledem na dlouhou životnost, maximální spolehlivost a nízkou hmotnost. Podle typu provozu lze prodloužit servisní intervaly až na 60 000 km. Motory PACCAR PX jsou navrženy se zřetelem na snadnou údržbu a maximální výkony při nízkých provozních nákladech.

 
 
 

 

DAF LF v detailu


DAF LF exterior
Exteriér

Vynikající design exteriéru DAF LF vyzařuje sebevědomí a současně má přívětivý vzhled. Vozidlo se tak stává skvělou reklamou vaší firmy.

DAF LF
Dokonalé pracovní prostředí

Od prvního okamžiku, kdy řidič nebo řidička vstoupí do kabiny vozidla DAF LF, může se těšit z nejvyššího standardu pohodlí, uživatelské přívětivosti a bezpečnosti.

 
DAF LF
Poháněcí soustava

DAF LF je dodáván s jedinečnou řadou motorů, převodovek a poměrů zadních náprav; můžete si tedy být jistí, že dostanete to nejvhodnější vozidlo pro vaši práci.

DAF LF
Podvozek

Dokonalý základ pro každou nástavbu. Moderní, pevný a lehký podvozek.  DAF LF nepřipouští žádný kompromis na úkor robustnosti nebo flexibility.

 
DAF 3D truck configurator

DAF Truck konfigurátor

Efektivita začíná správnou volbou vozidla přizpůsobeného vašemu konkrétnímu použití. Nakonfigurujte si kabinu, barvu, exteriér, poháněcí soustavu, podvozek a další pomocí 3D konfigurátoru nákladních vozidel DAF.

Spustit konfigurátor
 

Dealeři DAF jsou tu pro vás

Efektivní přeprava vyžaduje více než jen dokonalé nákladní vozidlo. Z toho důvodu dealeři DAF nabízí kompletní řešení přepravy prostřednictvím portfolia odborných služeb, které vám umožňují vybrat si správné vozidlo, zajistit financování a udržovat vozový park v dokonalém stavu.

DAF Connect visual

DAF Connect - Připojené služby

Platforma pro správu vozového parku DAF Connect vám poskytuje přehled v reálném čase o provozu vašich vozidel a jízdním stylu vašich řidičů. 24 hodin denně, 365 dní v roce. DAF Connect pomáhá vám zvýšit využití vašich vozidel, snížit provozní náklady a optimalizovat logistiku.

Více informací