DAF XF

DAF XF

Ryzí dokonalost

 
 

Měřítko v efektivitě přepravy

Výkonné motory PACCAR, převodovky TraXon nejnovější generace a vysoce efektivní zadní nápravy – každý z komponent na vozidle DAF XF je vyvinut pro dosažení maximální efektivity přepravy. Díky modernímu provedení exteriéru a mnoha stylovým detailům je to nejatraktivnější vozidlo pro dálkovou dopravu, které můžete na silnicích potkat. V prostorném, luxusním interiéru je pro každého řidiče jízda ryzím potěšením.

 • Nejnižší spotřeba paliva ve své třídě
 • Vysoké užitečné zatížení
 • Servisní intervaly až 200 000 km
 • Skvěle vyhovuje výrobcům nástaveb
 • DAF Connect - systém pro správu vozového parku
 
DAF XF

DAF Transport Efficiency přináší Pure Excellence

DAF XF dosahuje nejnižší spotřeby paliva ve své třídě. Vyšší točivý moment a nižší provozní otáčky motoru, nové vysoce efektivní zadní nápravy, moderní elektronické systémy a aerodynamická vylepšení přináší snížení spotřeby paliva až o 7 % při dlouhých trasách. To znamená úspory tisíců eur!

 
fuel consumption

7

O 7 % nižší spotřeba paliva

Additional payload

100

100 kg dalšího užitečného zatížení

Service check up

200,000

Servisní intervaly 200 000

 
Více informací
 

 

Nejlepší spotřeba paliva ve své třídě

 
 • Inovace motorů PACCAR MX-11 a MX-13
 • Nejnovější generace automatizovaných převodovek TraXon
 • Vysoce účinné zadní nápravy s rychlejšími stálými převody
 • Optimalizace aerodynamických prvků
 • Pokročilé softwarové funkce poháněcí soustavy

Vyšší točivý moment a nižší provozní otáčky motoru, nové vysoce efektivní zadní nápravy, moderní elektronické systémy a aerodynamická vylepšení přináší snížení spotřeby paliva až o 7 % při dlouhých trasách. To znamená úspory tisíců eur!

 

Vyšší užitečné zatížení

 
 • Nový vysoce efektivní a přitom maximálně kompaktní systém pro snižování emisí výfukových plynů (EAS) ušetřil 50 kg hmotnosti.
 • Nová konstrukce motorů a optimalizace podvozku rovněž přispěly k dalšímu snížení hmotnosti. 

S ohledem na konfiguraci náprav mohou tyto prvky snížit hmotnost vozidla až o 100 kg. To poskytuje vyšší užitečné zatížení, což je zvláště důležité v aplikacích, kde se počítá každý kilogram.


 

Maximální dostupnost vozidla

 
 • Servisní intervaly až 200 000 km
 • Skvěle vyhovuje výrobcům nástaveb

DAF XF je pověstný svou vysokou spolehlivostí. Díky nové elektroinstalaci a elektronickým systémům, kdy veškerá kabeláž a zapojení byly zjednodušeny, dosahuje DAF XF vynikající spolehlivosti a flexibility. Oceníte to např v případě montáže přídavných zařízení. Výsledkem je maximální dostupnost vozidla a minimální provozní náklady. 

Fuel efficiency
 
DAF XF

Objevte DAF XF

 

 

Více podrobností o modelu DAF XF
 

DAF XF
Provedení exteriéru

Díky konstrukčním prvkům se budou za vozidlem DAF XF lidé ohlížet. Rovněž přispívají k vynikající aerodynamice, která zlepšuje efektivitu přepravy.

DAF XF
Nejlepší interiér ve své třídě

Model DAF XF staví na vynikajících standardech pohodlí pro řidiče, kterými jsou vozidla DAF proslulá po celém světě.

 
DAF XF
Poháněcí soustava

Čelní pozice v oboru, pokud jde o úsporu paliva, je výsledkem dokonale integrované poháněcí soustavy, která má k dispozici nejlepší motory, převodovky a zadní nápravy ve své třídě.

DAF XF
Ideální základna pro jakoukoliv nástavbu

Čisté dokonalosti je dosaženo díky promyšlené konstrukci podvozku. Je vyroben z vysoce kvalitní oceli, díky čemuž je pevný, stabilní a lehký. Navíc jsou k dispozici funkce šetřící prostor, které potěší výrobce nástaveb.

 
DAF 3D truck configurator

DAF Truck Configurator

Efektivita začíná správnou volbou vozidla přizpůsobeného vašemu konkrétnímu použití. Nakonfigurujte si kabinu, barvu, exteriér, poháněcí soustavu, podvozek a další pomocí 3D konfigurátoru nákladních vozidel DAF.

Spusťte konfigurátor
 
 

Naši servisní dealeři DAF vás povedou 

Efektivní přeprava vyžaduje více než jen dokonalé nákladní vozidlo. Z toho důvodu naši servisní dealeři DAF nabízí celkové řešení přepravy prostřednictvím portfolia odborných služeb, které vám umožňují vybrat si správné vozidlo, zajistit financování a udržovat vozový park v dokonalém stavu.

DAF Connect visual

DAF Connect

Platforma pro správu vozového parku DAF Connect vám poskytuje přehled v reálném čase o provozu vašich vozidel a jízdním stylu vašich řidičů. 24 hodin denně, 365 dní v roce. DAF Connect pomáhá vám zvýšit využití vašich vozidel, snížit provozní náklady a optimalizovat logistiku.

Více informací