Objevte nákladní vozidla DAF

Společnost DAF zná váš obor podnikání a ví, jak důležitá je pro vás efektivita. Z toho důvodu nabízí sofistikovaná řešení přepravy, upravená na míru podle vašeho typu přepravy. Poskytuje také širokou nabídku služeb, které zajišťují maximální dostupnost vozidel. Vše najdete pod jednou střechou: u vašeho dealera DAF.

New Generation DAF range

DAF XG⁺, XG a XF nové generace

Objevte vozidla DAF nové generace pro dálkovou a těžkou nákladní dopravu.

New-generation-DAF-XD-cab-range

DAF XD nové generace

Objevte vozidla DAF nové generace pro distribuci a profesionální aplikace.

 
New-generation-DAF-construction-range

DAF XFC a XDC nové generace

Navrženo speciálně pro terénní a stavební aplikace.

New Generation DAF XB

DAF XB nové generace

Objevte DAF XB nové generace. Nákladní vozidlo, které je vyrobeno pro město.

 
 
DAF XB Electric

DAF XB Electric nové generace

 Dokonale vhodné pro udržitelnou distribuci v rámci města a regionu.

DAF XD Electric

DAF XD Electric nové generace

Model DAF XD Electric je ideální pro regionální a městskou distribuci. Univerzální dopravní řešení pro aplikace s nulovými emisemi s dojezdem až 500 km.

DAF XF Electric

DAF XF Electric nové generace

Díky jedinečnému designu interiéru a exteriéru je model DAF XF Electric prvotřídní volbou pro regionální nebo vnitrostátní přepravu.

 
 
 
 
On-the-road-to-even-cleaner-road-transport

Alternativní paliva a hnací soustavy

Celosvětové emise CO₂ a lokální kvalita vzduchu – to jsou problémy, jejichž důsledky pociťuje každý z nás. Včetně společnosti DAF. Z toho důvodu vyvíjíme a testujeme nové i stávající technologie na silnicích, abychom dosáhli ještě ekologičtější silniční přepravy s vyšší mírou udržitelnosti.

Další informace
 

Dealeři DAF jsou tu pro vás

Efektivní přeprava vyžaduje více než jen dokonalé nákladní vozidlo. Z toho důvodu dealeři DAF nabízí kompletní řešení přepravy prostřednictvím portfolia odborných služeb, které vám umožňují vybrat si správné vozidlo, zajistit financování a udržovat vozový park v dokonalém stavu.

Opravy a údržba

Služba DAF MultiSupport vám nabízí na míru přizpůsobené řešení oprav a údržby, předchází nepříjemným překvapením, slouží ke kontrole vašich měsíčních nákladů a zajistí vám naprostý klid.

Více informací

PACCAR Connect

Na základě dat v reálném čase poskytuje služba PACCAR Connect otevřené, jednoduché a důvěryhodné služby Connected Services navržené pro zefektivnění vašich operací. Služba PACCAR Connect vám pomůže zvýšit dostupnost vozidla, snížit provozní náklady a optimalizovat efektivitu logistiky.

Další informace

Školení řidičů

Prostřednictvím speciálních školení DAF pomáhá řidičům dosáhnout co nejnižší spotřeby a zlepšit jízdní výkon s ohledem na dodržování předpisů, bezpečnost a efektivitu přepravy.

Více informací

Finanční služby

PACCAR Financial, interní poskytovatel finančních služeb společnosti DAF, se zaměřuje výhradně na dopravní sektor a nabízí finanční služby pro nová nákladní vozidla, použitá nákladní vozidla a přívěsy.

Více informací

Díly a příslušenství

Kromě originálních dílů DAF a dílů pro motory PACCAR dodává společnost PACCAR Parts více než 80 000 univerzálních dílů TRP Truck & Trailer pro všechny značky nákladních vozidel a přívěsů po celé Evropě i jinde.

Více informací

Silniční asistenční služba

Služba ITS (International Truck Service) společnosti DAF poskytuje rychlou, profesionální a nepřetržitou pomoc na silnicích, ať jste kdekoli v Evropě. Na čísle +31 40 214 3000 se dovoláte přímo operátorům služby ITS.

Více informací

Dealeři DAF

Díky naší husté síti více než 1 000 dealerů zajišťujících služby prodeje a servisu je vždy nablízku dealer společnosti DAF, který vám poskytne odborné poradenství a pomoc po celou dobu životnosti vašeho vozidla.

DAF Dealer Locator
 
 
BBI Plus news

DAF - infomace pro výrobce nástaveb

Snadný přístup k obsáhlým a aktuálním informacím a pokynům k montáži pro výrobce nástaveb a servisy.

DAF-components-range-wide-hr-01

DAF Components

Jste výrobce autobusů, dálkových autobusů, terénních vozidel a speciálních vozidel pro zemědělství a průmysl? Společnost DAF Components vám dokáže dodat díly, jako např. motory, nápravy a kabiny.