DAF_MultiSupport_Full_Care_Uptime
 

FULL CARE

Kompletní balíček, který vám umožní soustředit se na vaši hlavní obchodní činnost.

Balíček DAF MultiSupport Full Care poskytuje komplexní preventivní údržbu, nezbytné opravy celého vozidla, včetně oprav při opotřebení, asistenčních služeb při poruše, zákonných kontrol a dalších produktů.
Balíček Full Care nabízí maximální zaměření organizace DAF, které minimalizuje neplánované prostoje. Balíček DAF MultiSupport Full Care obsahuje mnohem více než jen opravy a údržbu. Zahrnuje všestranná servisní řešení pro související součásti vozidla, od výměny olejového filtru po monitoring vozidla a kontrolu nákladů. Nejkompletnější balíček, který vám umožní plně se soustředit na své hlavní podnikání.

 

Vaše vozidlo je v nejlepším technickém stavu

Předepsaná údržba

DAF MultiSupport zajistí vašemu vozidlu nejvyšší úroveň servisu. Vaše vozidla budou udržována v optimálním stavu, všechny práce budou probíhat podle standardů společnosti DAF a s použitím originálních dílů DAF, čímž se sníží riziko poruchy a následných nákladů zaviněných zpožděním.

Žádná nákladná překvapení

Díky smlouvě DAF MultiSupport znáte náklady předem a dostanete jednu měsíční fakturu za všechny požadované opravy a údržbu, což znamená snížení administrativy.

Kompletní opravy vozidel

Nemusíte si dělat starosti s opravami a údržbou svého vozidla. Zajistíme, aby bylo vaše vozidlo v nejlepším technickém stavu. Se smlouvou DAF MultiSupport Full Care máte pokryty všechny nezbytné opravy vozidla a rovněž máte k dispozici úplnou finanční kontrolu, takže se můžete soustředit na své podnikání.

Uptime plus

DAF Trucks je synonymem spolehlivosti, úspornosti a kvality. Přesto se vaše vozidlo může někdy ocitnout v nepředvídaných potížích. Abychom vám zajistili co největší jistotu, pokud jde o mobilitu, je služba DAF MultiSupport Uptime Plus volitelně dostupná s balíčkem DAF MultiSupport Flex a/nebo Full Care: jedná se o rozšíření našich smluv na opravy a údržbu, která vám umožní zkombinovat optimální výkon vozidla s nejkomplexnějšími službami pro mobilitu, jaké jsou k dispozici. Pokud bude mít vaše vozidlo poruchu při přepravě zboží, služba mezinárodního servisu pro nákladní vozidla DAF (International Truck Service neboli ITS) vám poskytne okamžitou pomoc. Vaše volání dostane tu nejvyšší prioritu.

DAF Services
 
 

Flexibilní balíčky za pevnou cenu

Služba DAF MultiSupport vám pomůže využít váš vozový park opravdu na maximum. Naše balíčky nabízejí na míru přizpůsobené řešení servisu pro všechny způsoby využití vozidel po dobu až 8 let.

Care⁺ Xtra care Flex care Full care
Údržba
Plánovač servisu pro opravy a údržbu
Opravy pohonné jednotky
Opravy mimo pohonnou jednotku
Opravy opotřebení
Podpora v případě poruchy
Služba Uptime plus
Zákonné kontroly
Full Care Connected
Customer Notifications
Reporty
Další služby

Standard

Optional

 
Stáhnout brožuru
 
 

Často kladené otázky

 

 
Otevřít
 
 • Kdo bude mým smluvním partnerem?
  Smlouva DAF MultiSupport je podepsána se společností DAF Trucks N.V. Zajišťuje, že vám služby v rámci smlouvy DAF MultiSupport za všech okolností poskytne váš domovský, vysoce kvalifikovaný servisní dealer DAF. Ten nejlépe zná vaše vozidla, provoz a požadavky a je vám proto schopen nabídnout služby nejvyšší kvality.
 • Je sazba za smlouvu DAF MultiSupport neměnná?
  Sazba dohodnutá při uzavírání smlouvy zůstane zachována po celou dobu jejího trvání.
 • Co je služba DAF International Truck Service?
  V případě poruchy nebo jakékoli neočekávané události se můžete plně spolehnout na mezinárodní servis pro nákladní vozidla, DAF International Truck Service (ITS) a hustou servisní síť společnosti DAF v celé Evropě: 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Zkušení operátoři vám s nejmenším možným zpožděním a v deseti různých jazycích poskytnou veškerou potřebnou pomoc, aby se vaše nákladní vozidlo vrátilo zpět na silnici.
 • Jak flexibilní jsou balíčky DAF MultiSupport?
  Díky flexibilitě  servisních služeb DAF MultiSupport a kvalitě organizace, která za nimi stojí, jsme schopni nabídnout každému zákazníkovi to nejlepší řešení. Balíčky jsou sestaveny z produktů, které se u jednotlivých balíčků liší. Každý balíček obsahuje jiné spektrum volitelných produktů, z nichž můžete vybírat. 
 • Jak může služba DAF MultiSupport zvýšit hodnotu mého vozidla při odprodeji?
  Smlouva DAF MultiSupport zajistí vašim vozidlům nejvyšší úroveň servisu. Hodnotu údržby a oprav vašeho vozidla, které byly prováděny podle standardů společnosti DAF a s použitím originálních dílů DAF, se projeví nejen na zvýšené spolehlivosti a provozuschopnosti vozidla, ale také na vyšší hodnotě při odprodeji.
 • Proč zakoupit smlouvu DAF MultiSupport?

  Se smlouvou DAF MultiSupport máte úplnou finanční kontrolu za pevnou a předem stanovenou cenu, optimalizovaný výkon vozidla, maximální provozuschopnost vozidla a zvýšenou hodnotu při odprodeji, protože můžete využít naše flexibilní nabídky.

 • Co když chci změnit svou smlouvu?
  Pokud byste se rozhodli změnit svou smlouvu DAF MultiSupport, kontaktujte prosím vašeho domovského dealera, který se o vše postará. Při revizi smlouvy DAF MultiSupport může dojít k revizi sazby. 
 • Mám-li uzavřenu smlouvu DAF MultiSupport, mohu o údržbu a opravy požádat ve všech dílnách DAF?

  Jelikož je smlouva DAF MultiSupport uzavřena se společností DAF Trucks N.V., můžete si zvolit tuzemské nebo zahraniční servisní dealery, abyste měli vždy k dispozici nedalekou dílnu DAF, která vám poskytne služby v požadované době a na vámi určeném místě, takže můžete počítat s maximální flexibilitou.