industrial waste

Discover the DAF transport solutions for Industrial Waste

Průmyslový Odpad

 

Vozidla na průmyslový odpad musí vyniknout robustností a univerzálností. Běžné typy tuhých nástaveb v tomto segmentu jsou sklápěče pro lehká vozidla a hákové nosiče pro těžká vozidla, často s jeřábem. Tahače v tomto segmentu jsou spojeny hlavně s robustními přívěsy, které jsou schopné být na místě, když jsou naloženy kovovým šrotem, papírem, dřevem, odpadky nebo jiným průmyslovým odpadem.

Náklad je v přívěsu často stlačen, aby se maximalizovala nosnost, ale pokud není dosaženo maximální nosnosti, existuje vysoká možnost nákladu, který leží volně v přívěsu. To vyžaduje robustní vozidlo s odolným odpružením, dostatečným zatížením nápravy, pokročilými funkcemi kontroly stability vozidla, pokročilými bezpečnostními systémy a širokou škálou vývodových hřídelů, které zvládnou požadavky tohoto segmentu.

Společnost DAF má k dispozici širokou škálu vozidel LF, CF a XF, které lze specifikovat tak, aby splňovaly požadavky na nízkou hmotnost nebo vysokou hmotnost v tomto segmentu. Všechna vozidla mohou být vybavena bezpečnostními systémy, jako jsou ASR a ACC, a v celé řadě je k dispozici široká škála PTO.