DAF CF FAW industrial waste
 

DAF CF FAW (8x4)

VŽDY PŘIPRAVEN K PRÁCI

 
 
  • Výjimečná manévrovatelnost díky malému poloměru otáčení
  • Uspořádání tridemu je ideální pro velká částečná zatížení
  • Skvělá trakce díky dvojitě poháněné tandemové nápravě
 

Díky uspořádání 8x4 tridem je CF FAW výjimečným flexibilním vozidlem a zajišťuje, že jej lze použít pro širokou škálu různých aplikací. Vozidlo kombinuje vysoké užitečné zatížení s vysokou úrovní manévrovatelnosti.

Dvojitá tandemová náprava navíc poskytuje skvělou trakci, a to i za podmínek, kdy jsou silnice méně přístupné. Řízená, zvedací vlečená náprava poskytuje při zvedání extra trakci a zajišťuje vysokou úroveň manévrovatelnosti při přepravě těžkých dílčích nákladů se spuštěnou vlečenou nápravou. Řízená vlečená náprava vydrží statické zatížení 26 tun, což je důležité pro systémy těžkých kontejnerů s háky. Nastavení tridemu s řízenou vlečenou nápravou vzadu zajišťuje malý poloměr otáčení, díky čemuž je CF FAW velmi dobře ovladatelný. CF FAW dále nabízí vysoké maximální zatížení náprav, například 9 nebo dokonce 10 tun přední nápravy, což umožňuje těžké konstrukce karoserie, jako jsou nakládací jeřáby přímo z kabinou.
 
Nakonfigurujte si své vozidlo
 
 
 
DAF-CF-FAD-Construction-main-visual-STS_9572

DAF Uptime Plus pro stavebnictví

Ve stavebnictví cas znamená peníze, takže zajištení provozuschopnosti vozidel je životne duležité. Abychom vám zajistili klidný spánek, rozšírili jsme pro vás naše stávající servisní smlouvy na opravy a údržbu.

Speciální nabídka

 

Objevte naše další dopravní řešení pro průmyslový odpad