• pondělí 10. dubna 2017
  • Praha
  • DAF Trucks CZ, s.r.o.
 

Pan Luděk Šlajer jmenovaný do funkce ředitele společnosti DAF Trucks CZ, s. r. o.

V polovině září byl oficiálně jmenován do funkce ředitele zastoupení výrobce nákladních vozidel DAF pro Českou republiku a Slovensko, společnosti DAF Trucks CZ, s. r. o., pan Luděk Šlajer.

 
DAF Ludek Slajer
Luděk Šlajer
 

Luděk Šlajer se narodil v roce 1974 v Praze. Absolvoval Fakultu strojní ČVUT v Praze, přičemž část studia absolvoval na TU Chemnitz. Již krátce po absolutoriu spojil svůj profesní život se značkou DAF a postupně prošel několik technických a manažerských pozic.

Začal doslova od „píky“, když v roce 1999 nastoupil do společnosti DAF Trucks CZ jako technický školitel. Od roku 2000 začal působit jako produktový manažer v oddělení marketingu a v roce 2003 se stal manažerem odpovědným za oblast náhradních dílů.
V roce 2007 odešel na rok a půl sbírat zkušenosti do centrály společnosti DAF Trucks v Eindhovenu, kde pracoval jako oblastní manažer prodeje náhradních dílů pro region střední Evropy.

Po svém návratu zpět do České republiky v roce 2008 byl jmenován ředitelem dealerství DAF Trucks Praha, jež vedl až do roku 2016. V říjnu loňského roku pak do své kompetence přibral i společnost DAF Trucks CZ jako její jednatel a v září letošního roku byl jmenován jejím ředitelem. 

Luděk Šlajer ke svému jmenování řekl: „Stávám se ředitelem společnosti v době, kdy uvádíme na trh nejnovější generaci všech tří modelových řad. Opět tak zásadním způsobem posunujeme technickou úroveň našich vozidel. Samotná jejich kvalita je však pouze jedním článkem řetězu, kam patří i kvalita prodejní a servisní sítě, úroveň nabízených finančních služeb, palubní sledovací systém, prodej náhradních dílů a příslušenství, zpětný odkup vozidel atd. Za každým z nich stojí konkrétní lidé a já jsem hrdý na tým, který dohromady vytváří vysokou úroveň společnosti DAF Trucks  v Čechách a na Slovensku a dělá z ní systémového partnera dopravcům a dalším našim partnerům. Mým úkolem je vést tento tým tak, aby značka DAF stále figurovala na předních příčkách v hodnocení tržního podílu. Těším se, že budeme i nadále pokračovat ve skvělé spolupráci s našimi partnery.“