Download
  • středa 25. září 2019
  • DAF Trucks CZ
 

Českou republiku bude v mezinárodním finále soutěže DAF Driver Challenge reprezentovat Miroslav Svoboda

18 řidičů nákladních vozidel bude tento víkend soutěžit na zkušebním polygonu Goodyear v Lucembursku

Miroslav Svoboda ze společnosti LaDo Sped s.r.o. bude jedním z 18 profesionálních řidičů z celé Evropy, kteří se tento víkend v Lucembursku utkají v mezinárodním finále soutěže DAF Driver Challenge. Soutěžit budou o prestižní titul Truck Driver of the Year. Všichni již prošli náročným vyřazovacím kolem a na jaře zvítězili v národních kolech DAF Driver Challenge.

 
Miroslav Svoboda DAF Driver Challenge
Řidič Miroslav Svoboda z České republiky je účastníkem mezinárodního finále soutěže DAF Driver Challenge, která se koná tento víkend v Lucembursku.
 

Vynikající řidič je odborník ve svém oboru, jenž ze svého vozidla dokáže dostat maximum. A právě soutěž DAF Driver Challenge rozhodne o tom, který z řidičů je nejlepší profesionál. Soutěž DAF Driver Challenge je jedinečná v tom, že je otevřena všem držitelům řidičských oprávnění na nákladní vozidla bez ohledu na značku vozidla, které obvykle řídí.

Rozhodující faktor

Cesta k finále DAF Driver Challenge začala na počátku tohoto roku přihláškami, jejichž prostřednictvím měli účastníci přesvědčit porotu o své zručnosti, nasazení, dovednostech a nadšení. Pouze ti nejlepší z nejlepších pak byli pozváni k účasti v národních kolech po celé Evropě i mimo ni. Z výsledků 30 národních kol bylo vybráno 18 finalistů, kteří dosáhli vynikajících výsledků a postoupili do finále. To se uskuteční tento víkend – 28. a 29. září – na impozantním zkušebním polygonu Goodyear v Lucembursku pod dohledem největší evropské společnosti zajišťující kontroly vozidel – DEKRA.

„Skvělé vozidlo dělá skvělý řidič“

Richard Zink, ředitel marketingu a prodeje a člen představenstva společnosti DAF Trucks: „Již celá desetiletí vyrábíme nákladní vozidla, která nabízejí maximální komfort pro řidiče a jsou vybavena moderními technologiemi, které řidiči pomáhají v jeho každodenní práci. I ten nejvyšší potenciál vozidla by byl ztracen bez dobrého řidiče. Proto motivujeme všechny řidiče, aby předvedli své skvělé řidičské schopnosti a profesní zkušenosti.“

 
 
 

 

Kontaktní údaje pro tisk:

DAF Trucks CZ, s.r.o. - Marketing 

T: +420 323 626 123
E: dafcz.pr@datrucks.com