Download
  • středa 29. května 2019
  • Eindhoven
  • DAF Trucks N.V.
 

Zánovní vozidla DAF First Choice s plnou zárukou

Každé použité vozidlo DAF v programu First Choice, které není starší než 4 roky, je nyní dodáváno s plnou zárukou od výrobce, bez ohledu na počet ujetých kilometrů. Tento krok je na trhu unikátní a podtrhuje špičkovou kvalitu vozidel společnosti DAF.

 
Nearly-new-First-Choice-DAF-Trucks-with-full-warranty
Unikátní na trhu: Ke každému vozidlu DAF programu First Choice, které není starší než 4 roky, patří standardně plná záruka od výrobce.
 

DAF First Choice je značkou kvality, pod kterou společnost DAF nabízí zánovní nákladní vozidla. Tato vozidla DAF jsou stará maximálně pět let, mají najeto nejvíce 600 000 kilometrů, vypadají jako nová a je k nim k dispozici kompletní servisní historie. Navíc byla vozidla programu First Choice podrobena důkladné kontrole zahrnující více než 200 položek, aby bylo zajištěno, že jsou ve vynikajícím technickém stavu a zaručují maximální spolehlivost což vede k optimální provozuschopnosti.

Vozidla DAF First Choice, která jsou stará maximálně 4 roky, jsou navíc kryta standardně 12měsíční plnou zárukou od výrobce. Záruka se samozřejmě vztahuje také na všechny tovární opce. Vozidla First Choice starší 4 let jsou kryta 12měsíční zárukou na poháněcí soustavu.

„Poskytování plné tovární záruky jako standard pro použitá vozidla je na trhu unikátní,“ řekl Marty van den Dungen, obchodní ředitel společnosti DAF Used Trucks. „Tuto záruku jsme schopní poskytovat pouze díky tomu, že společnost DAF poskytuje skvělou kvalitu svých produktů. Vozidlo First Choice je skutečně stejně kvalitní jako nové. Navíc nejen že jsou vozidla Euro 6 od společnosti DAF výkonnější než kdy dříve, ale noví majitelé mají také k dispozici ty nejnižší sazby mýtného na německých nebo českých dálnicích. Kromě toho tato vozidla splňují požadavky nízkoemisních zón, které byly zavedeny v různých evropských městech, průmyslových oblastech a přístavech.“

Všechna vozidla First Choice je možné výhodně financovat prostřednictvím služeb společnosti PACCAR Financial a lze k nim získat výhodné smlouvy na opravy a údržbu DAF MultiSupport, které zajistí jistotu pevných nákladů na kilometr.

 

Kontaktní údaje pro tisk: 

Rutger Kerstiens
Corporate Communications Department

Tel.: +31 (0)40 214 4191
E-mail: rutger.kerstiens@daftrucks.com