Download
  • čtvrtek 11. července 2019
  • Eindhoven
  • DAF Trucks N.V.
 

DAF XF oceněn titulem „Fleet Truck of the Year 2019“

Úspěšná řada nákladních vozidel DAF XF získala na prestižní akci MT Awards ve Spojeném království ocenění „Fleet Truck of the Year 2019“. Toto uznání je další v řadě prestižních cen, které tato vynikající řada nákladních vozidel již získala v mnoha evropských zemích.

 
DAF-Trucks-receives-Fleet-Truck-of-the-Year-Award-for-XF-Series-01
Robin Easton, ředitel společnosti DAF Trucks UK, na ceremoniálu Fleet Truck of the Year Award společně s Claudií Winklemanovou, která MT Awards uváděla.
 

Porota MT Awards 2019 – společně s předním odborným časopisem Motor Transport – vyzdvihla u DAF XF nízké provozní náklady, vynikající prostornost kabiny a skvělou poprodejní péči, kterou poskytuje dealerská síť. Vlajková loď značky DAF získala titul „Fleet Truck of the Year 2019“ i díky skvělému poměru ceny a hodnoty a také s ohledem na vysokou zůstatkovou hodnotu vozidel při dalším prodeji. Tyto faktory jsou samozřejmě pro provozovatele mimořádně významné.

Richard Zink, ředitel marketingu a prodeje a člen představenstva společnosti DAF Trucks, k tomu uvedl: „DAF XF obdržel další ocenění a pravděpodobně si tak vysloužil titul vozidla, které od svého uvedení na trh získalo bezkonkurenční počet ocenění na trzích celé Evropy a které, mimo jiné, dokáže uspořit více než 7 % paliva. Ocenění MT Awards je pro nás obzvláště cenné, neboť porotci jsou přední osobnosti z celého odvětví dopravy.“

Ocenění pro řadu XF za rok 2019 představuje již 18. cenu, kterou společnost DAF získala od zavedení Motor Transport Awards v roce 1986. 

Kontaktní údaje pro tisk: 

Rutger Kerstiens
Corporate Communications Department

Tel.: +31 (0)40 214 4191
E-mail: rutger.kerstiens@daftrucks.com

 

Rutger Kerstiens