Hallam-Express-receives-keys-of-10000th-DAF-truck-with-as-factory-PACCAR-body

Společnost Leyland vyrobila desetitisící vozidlo DAF s nástavbou z výroby

 
Download
  • pátek 6. března 2020
  • Eindhoven
  • DAF Trucks N.V.
 

Společnost Leyland Trucks vyrobila své desetitisící vozidlo s nástavbou PACCAR z výroby, a to na speciální výrobní lince v montážním závodu ve Velké Británii. Tato skutečnost je významným milníkem pro program tvorby nástaveb přímo v místě. Program zahrnuje návrh, výrobu i montáž skříňových nástaveb Premium a Aerobody a nástaveb s plachtovými boky.

 

Program nástaveb PACCAR, který je mezi výrobci nástaveb jedinečnou nabídkou, je k dispozici pro pevné podvozky 4x2 u všech modelů vozidel DAF řady LF a CF. Od jeho uvedení v roce 2007 využili program tvorby nástaveb ve výrobě přední zákazníci, jako například Royal Mail.

Tento program zahrnuje skříňové nástavby, variantu Aerobody a nástavby s plachtovými boky. Vybírat je možné z širokých možností délky, výšky i šířky, osvětlení a mnoha dalších prvků. Možné jsou také specifické požadavky zákazníka, které mohou sahat až po povrchovou úpravu celého vozidla s kompletním lakováním a aplikací firemních barev.

Příjemcem desetitisícího vozidla je britský provozovatel Hallam Express – jde o 12tunový DAF LF 180 s nástavbou s boční shrnovací plachtou. „Velmi se nám líbila možnost konfigurace a pořízení vozidla s kompletní nástavbou od našeho dealera DAF,“ řekl David Simpson, generální ředitel společnosti Hallam Express. „Řešení nástavby z výroby zajišťuje výjimečnou kvalitu a podstatně snižuje výrobní lhůtu. Je to skutečný nákup na jednom místě.“

 

Kontaktní údaje pro tisk: 

Rutger Kerstiens
Corporate Communications Department

Tel.: +31 (0)40 214 4191
E-mail: rutger.kerstiens@daftrucks.com