Download
  • čtvrtek 9. ledna 2020
  • Eindhoven
  • DAF Trucks N.V.
 

Novinka: Remote Tacho Download v rámci služby DAF Connect

On-line přístup, ukládání a analýza informací z tachografu a informací z karty řidiče

Společnost DAF Trucks představuje novou funkci své platformy pro správu vozového parku DAF Connect: Remote Tacho Download. Tu mohou provozovatelé dopravy použít on-line a v reálném čase ke kontrole, ukládání a analýze paměti karet řidičů a tachografů. Remote Tacho Download pomáhá provozovatelům udržovat precizní systém správy dat z tachografu vozidla a šetřit čas.

 
Remote Tacho Download DAF Connect
Společnost DAF Trucks představuje Remote Tacho Download pro automatické a on-line čtení, stahování a analýzu dat z tachografu vozidla a karty řidiče.
 

Remote Tacho Download je součástí systému DAF Connect, on-line platformy pro správu vozového parku, která monitoruje výkon vozidel, vozových parků a řidičů v reálném čase. Nová aplikace nabízí rychlý a komplexní přístup k celé řadě informací z tachografu vozidla, získaných od připojených vozidel a jejich řidičů. Doba jízdy a doba odpočinku se zobrazují v reálném čase.

Prostřednictvím Remote Tacho Download nabízí společnost DAF tři řešení v jednom: nástroj pro stahování, ukládání a analýzu dat. Manažer marketingu služby DAF Connect Jorg Wijnands: „Správa přesného záznamu karet řidičů a pamětí tachografů je velmi pracovně náročná a náchylná k chybám. Za každý případ nepřesného vedení záznamů můžete zaplatit tisíce eur.“

Nová funkce Remote Tacho Download systému DAF Connect zajišťuje automatické čtení a ukládání informací tachografu a plně odpovídá všem právním požadavkům. Wijnands: „Provozovatel dopravy může také nepřetržitě sledovat svá nákladní vozidla a řidiče, aby zajistil, že budou dodržovat pokyny pro dobu řízení a odpočinku, a v případě potřeby zasáhnout. To nabízí větší pocit bezpečí z hlediska bezpečnosti na silnicích a rizika pokut.“

Bližší informace a podmínky použití on-line platformy DAF Connect a systému Remote Tacho Download poskytnou všichni autorizovaní dealeři DAF.

 

Kontaktní údaje pro tisk: 

Rutger Kerstiens
Corporate Communications Department

Tel.: +31 (0)40 214 4191
E-mail: rutger.kerstiens@daftrucks.com