DAF-Super-Space-Cab-Celebration-Edition-01

Společnost DAF slaví výrobu 250 000. vozidla s kabinou Super Space Cab speciální edicí

Prodáno 250 000 kusů nejkomfortnější kabiny na trhu

 
Download
  • úterý 25. února 2020
  • Eindhoven
  • DAF Trucks N.V.
 

Společnost DAF Trucks představuje kabinu XF Super Space Cab edice Celebration. Touto luxusní a speciálně dekorovanou verzí největší a nejpohodlnější kabiny na trhu oslavuje společnost DAF produkci 250 000. vozidla DAF XF s kabinou Super Space Cab. Řidiči si užijí luxusně vybavený interiér, včetně koňakově zbarveného koženého balíčku.

 

„Jak můžeme řidičům zajistit ten nejvyšší komfort?“ Tato otázka vedla v roce 1984 k vytvoření kabiny DAF 3600 Space Cab, která dosáhla nové úrovně z hlediska místa v interiéru a pohodlí řidiče díky zvýšené střeše. V roce 1994 dosáhla společnost DAF dalšího milníku: kabiny Super Space Cab, se kterou znovu vytvořila nové standardy.

Ideální místo pro řízení
Nejnovější kabina DAF XF Super Space Cab je téměř ideálním místem pro práci a odpočinek každého řidiče. Je ergonomicky nepřekonatelná, skvěle vybavená a mimořádně prostorná. Díky vnitřnímu objemu 12,6 m3 je nejprostornější kabinou na trhu. Kabina XF Super Space Cab nabízí působivou výšku pro stání 2,23 metru a minimálně 925 litrů úložného prostoru. Je vybavena dvěma velkými lůžky, dolní lůžko je 80 cm široké a 2,20 metru dlouhé a je standardně dodáváno s hlubokou matrací Xtra Comfort. Není divu, že polovina všech vozidel DAF XF je objednána jako Super Space Cab.

DAF XF Super Space Cab Celebration je k dispozici pro tahače 4x2 FT a 6x2 FTG a také pro všechny podvozky. Na výběr je široká nabídka pohonných jednotek motorů PACCAR, např. PACCAR MX-11 s výkonem 330 kW/450 k, PACCAR MX-13 s výkonem 355 kW/480 k nebo 390 kW/530 k.

Čalounění této speciální edice je specifické pro každou zemi: každá verze je konfigurována tak, aby vyhovovala místním preferencím zákazníků, ale každá kabina edice Celebration je vybavena exkluzivním interiérem, včetně zvláštního, koňakově zbarveného koženého balíčku. Lůžko je vždy vybaveno matrací Xtra Comfort od společnosti DAF s výškou 15 cm pro maximální pohodlí při spánku. Standardem je navíc vybavení jako rychlý navigační systém DAF TNR, nejrozsáhlejší ovládání klimatizace včetně používání na zadní stěně a působivě velká lednička DAF.

Kabina DAF XF Super Space Cab edice Celebration je nyní k dispozici u všech oficiálních prodejců DAF.

 
 

Soubory ke stažení


 

Kontaktní údaje pro tisk: 

Rutger Kerstiens
Corporate Communications Department

Tel.: +31 (0)40 214 4191
E-mail: rutger.kerstiens@daftrucks.com