DAF industrial waste range

Společnost DAF Trucks představuje program „Ready to Go“

Plně vybavená vozidla pro profesionální použití připravena na provoz

 
Download
  • pátek 10. července 2020
  • Eindhoven
  • DAF Trucks N.V.
 

Zbrusu nový domíchávač, sklápěč, plachtový návěs a další vozidla s podvozkem dostupná a okamžitě připravená na provoz? Pokud dopravci okamžitě potřebují vozidla s určitou nástavbou, mohou se spolehnout na program Ready to Go společnosti DAF, ve kterém najdou nejlepší sortiment oblíbených plně vybavených vozidel.

 

Úspěch společností založených na sezonní poptávce spočívá ve schopnosti rychle se přizpůsobovat potřebám trhu. Proto je často důležité dokázat rozšířit vozový park co nejrychleji.

Nástavby od předních výrobců

Společnost DAF vytvořila dostatečnou zásobu užitkových vozidel okamžitě připravených na provoz, mezi něž patří nejoblíbenější vozidla s podvozkem, jako jsou domíchávače, sklápěče a plachtové návěsy. V zemích, kde již program Ready to Go funguje, lze na internetových stránkách DAF Trucks příslušné země pocházet všechna vozidla dostupná v Evropě pomocí intuitivního vyhledávání. Objednávku může zprostředkovat místní servisní dealer, nezávisle na tom, v které části Evropy se vozidlo nachází. Po kontrole specifikací objednávky se přechází k rychlému dodání. Všechna plně vybavená vozidla s podvozkem okamžitě připravená na provoz jsou vybavena nástavbami od předních výrobců, vhodnými pro různé účely.

Narůstající počet vozidel

V rámci programu Ready to Go společnosti DAF už má téměř „nastartováno“ přibližně 100 vozidel připravených na provoz. Toto číslo nadále poroste, jakmile se program rozšíří do celé Evropy. Od této chvíle je nový program Ready to Go dostupný v Německu, Itálii, Nizozemsku, Belgii, Francii, Polsku, České republice a na Slovensku. V průběhu tohoto roku se přidají i další země v Evropě.

 

 
 
 
 
 

Press Contacts

Are you a journalist and do you have a question? Please contact: 

Rutger Kerstiens
Corporate Communications Department

Tel: +31 (0)40 214 2874 
E-mail:  rutger.kerstiens@daftrucks.com

 

For general questions about DAF, please use:

Tel: +31 (0)40 214 9111 
E-mail:  info@daftrucks.com

Rutger Kerstiens