Download
  • pondělí 19. října 2020
  • Eindhoven
  • DAF Trucks N.V.
 

DAF XF získal ocenění „Fleet Truck roku 2020“

Podruhé za sebou, potřetí během pěti let

Druhý rok po sobě byl model DAF XF na prestižním ceremoniálu Motor Transport Awards oceněn titulem Fleet Truck of the Year. Ocenění znamená třetí titul během pěti let pro řadu vozidel XF a pro společnost DAF je již 19. cenou Fleet Truck od roku 1986, kdy předávání cen Motor Transport Awards proběhlo poprvé.

 
DAF-XF-Fleet-Truck-of-the-Year-hr
Stejně jako v roce 2019 získala řada DAF XF ocenění MT Awards „Fleet Truck of the Year“.
 

Komisi porotců ocenění Fleet Truck of the Year tvoří pět velkých provozovatelů vozových parků, takže toto uznání je jedním z nejdůležitějších titulů v přepravním sektoru Velké Británie. Model DAF XF byl pochválen za „vynikající poměr ceny a výkonu, nejlepší podporu a velkou přitažlivost pro řidiče“. Dále byly jmenovány nízká spotřeba paliva, dostupnost kvalitních dílů a malé náklady na údržbu.

Nejdelší provozuschopnost na trhu

Ocenění nabízí další důkaz o tom, že díky nízké spotřebě paliva a provozuschopnosti na trhu je model XF upřednostňovaným vozidlem pro dálkovou a těžkou přepravu pro mnoho předních provozovatelů vozových parků. Řidiči si pochvalují bezkonkurenční pohodlí kabiny, včetně nejlepšího lůžka ve své třídě, vynikající ergonomie a bezkonkurenčního vnitřního prostoru.

„Model XF vyhovuje po všech stránkách“

„Tento titul zdůrazňuje již známý fakt: náš model XF představuje tu nejlepší odpověď pro každého provozovatele přepravy, který hledá nejlepší vozidlo pro dálkovou a těžkou přepravu na trhu,“ uvedl Richard Zink, ředitel marketingu a prodeje a člen představenstva společnosti DAF Trucks. „Náš špičkový model vyhovuje po všech stránkách – spolehlivosti, efektivitě, přitažlivosti pro řidiče – a má podporu největší a nejlepší sítě servisních dealerů a programu poprodejních služeb v našem odvětví.“

 
 
 

Kontakty pro tisk

Jste novinář či novinářka? Kontaktujte nás a získejte další informace o společnosti, našich produktech a službách nebo o jakémkoli dalším tématu.

Rutger Kerstiens
Corporate Communications Department

Tel.: +31 (0)40 214 4191
E-mail: rutger.kerstiens@daftrucks.com

Rutger Kerstiens