DAF XF with Ultimate Package

DAF CF a XF s balíčkem Ultimate:

Dokonalé nákladní vozidlo pro majitele a řidiče

 
Download
  • čtvrtek 19. listopadu 2020
  • Eindhoven
  • DAF Trucks N.V.
 

Společnost DAF představuje balíček Ultimate složený z celé řady skvělých funkcí, které ještě vylepšují efektivitu, bezpečnost a pohodlí modelů CF a XF. Balíček promění model CF nebo XF v dokonalé vozidlo pro řidiče i majitele. Pro provozovatele, kteří vyžadují nejvyšší možnou dostupnost a efektivitu, je tu dokonce balíček Ultimate+.

 

Modely DAF CF a XF již mnoho let určují standardy efektivity a pohodlí. Nijak nepřekvapí, že tato vozidla v průběhu let získala mnoho prestižních ocenění, například „International Truck of the Year“ (CF a XF), „Fleet Truck of the Year“ (XF), „Green Truck of the Year“ (CF) a „Construction Truck of the Year“ (CF).

Dokonalá efektivita

V rámci zajištění vynikající efektivity vozidla je jednou z primárních funkcí balíčku Ultimate systém správy akumulátoru. Monitoruje stav akumulátorů, který je velmi důležitý pro optimální dostupnost vozidla. Součástí balíčku je i monitorování tlaku v pneumatikách. Neustále monitoruje tlak v pneumatikách a představuje důležitý příspěvek k zajištění maximální úspory paliva. Ze stejného důvodu jsou modely DAF CF a XF s balíčkem Ultimate vybaveny také prediktivním tempomatem. Jde o inteligentní systém tempomatu, který může plánovat až dva kilometry dopředu a umožňuje hnací soustavě maximálně využívat kinetickou energii vozidla. Je schopen zajistit úsporu paliva až 4 %.

Světla LED pro zvýšenou bezpečnost

Pro zvýšení viditelnosti, a proto i bezpečnosti obsahuje balíček Ultimate světlomety LED a zadní světla LED, která zajišťují intenzivní osvětlení s nízkou spotřebou energie a prakticky neomezenou životností. Tímto způsobem mohou také přispět k efektivnímu provozu a nízkým celkovým nákladům na vlastnictví. 

Dokonalý komfort

Kabiny DAF jsou v oblasti komfortu bezkonkurenční: jsou mimořádně prostorné, mohou se pochlubit skvěle ergonomickým provedením, a navíc nabízejí řidiči to nejlepší sedadlo a nejpohodlnější lůžko na trhu. Aby se muž či žena za volantem cítili ještě příjemněji, obsahuje balíček Ultimate důmyslné ovládání klimatizace od společnosti DAF. Standardní součástí balíčku je navíc i napájení pro příslušenství. Toto napájení s parametry 24 voltů/40 ampérů se montuje na střešní konzoli nebo skříňku nad čelním sklem a je speciálně navrženo pro napájení mikrovlnné trouby.

Balíček Ultimate+

Provozovatelé přepravy, kteří chtějí zajít ještě dál a vyžadují dokonalou úroveň efektivity a celkových nákladů na vlastnictví, mohou zvolit balíček Ultimate+. Jeho součástí je online systém správy vozového parku DAF Connect, který nabízí informace o vozidle a řidiči v reálném čase a je nezbytný pro zvýšení dostupnosti vozidla, snížení nákladů a optimalizování efektivity logistických operací. Součástí balíčku Ultimate+ je také smlouva o opravách a údržbě DAF MultiSupport Flex Care Repair & Maintenance, která snižuje neočekávané náklady a zajišťuje, aby bylo vozidlo vždy v dokonale udržovaném stavu.

Dokonalé modely CF a XF

Atraktivní balíčky Ultimate a Ultimate+ zvyšují efektivitu, bezpečnost a pohodlí každého nového vozidla CF a XF na nejvyšší možnou úroveň. Balíčky je možné objednat téměř pro každé nové vozidlo CF a XF poháněné motory PACCAR MX-11 nebo MX-13.

DAF XF and CF Ultimate package

Balíček DAF Ultimate

Balíček DAF Ultimate pro modely XF a CF obsahuje celou řadu funkcí, které optimalizují bezpečnost, efektivitu a pohodlí řidiče.

Více informací
 

Kontakty pro tisk

Jste novinář či novinářka? Kontaktujte nás a získejte další informace o společnosti, našich produktech a službách nebo o jakémkoli dalším tématu.

Rutger Kerstiens
Corporate Communications Department

Tel.: +31 (0)40 214 4191
E-mail: rutger.kerstiens@daftrucks.com

 
 
Rutger Kerstiens