DAF Connect Webshop

Společnost DAF rozšiřuje funkci DAF Connect

Nový internetový obchod a open source platforma

 
Download
  • čtvrtek 8. dubna 2021
  • Eindhoven
  • DAF Trucks N.V.
 

Společnost DAF Trucks opět přidává do on-line platformy pro správu vozového parku DAF Connect nové funkce. Internetový obchod umožňuje správu předplatného služby DAF Connect pouhým kliknutím. Otevřená platforma nyní zajišťuje snadnou integraci softwaru pro správu vozového parku jiných výrobců.

 

Stále více vozidel z výrobní linky společnosti DAF je vybaveno on-line platformou pro správu vozového parku DAF Connect. Snadno použitelný on-line systém pro správu vozového parku společnosti DAF poskytuje přehled o výkonu nákladních vozidel i řidičů a o logistických procesech, kdykoli a kdekoli. Tato data pomáhají zvýšit provozuschopnost vozidla, snížit provozní náklady a dosáhnout optimální efektivity vozidla. 

Internetový obchod DAF Connect

Novou funkcí portálu DAF Connect je internetový obchod, který pomáhá provozovatelům dopravy spravovat jejich předplatné služby DAF Connect pouhým kliknutím. V důsledku toho mohou být smlouvy rozšířeny o další služby on-line, což zvyšuje uživatelskou přívětivost a efektivitu. 

Přehled na první pohled

„Internetový obchod velmi usnadňuje správu předplatného,“ říká Jorg Wijnds, marketingový manažer služby DAF Connect. „On-line přístrojový panel přehledně zobrazuje, které aplikace jsou k dispozici pro nákup nebo rozšíření.“

Systém DAF Connect Open Platform

Další inovací je vylepšení otevřené platformy DAF Connect, což ilustruje velké výhody služby DAF Connect oproti jiným systémům pro správu vozového parku. Služba DAF Connect nyní podporuje snadnou integraci se stávajícími systémy správy vozového parku (FMS) a systémy řízení dopravy (TMS) na základě důvěryhodných partnerství mezi vybranými třetími stranami. 

Vylepšená integrace softwaru třetích stran

Otevřená platforma DAF Connect také umožňuje důvěryhodným dodavatelům správy vozového parku třetích stran získávat data přímo ze služby Connect. Tím se snižuje počet nákladných hardwarových modulů ve vozidle a je umožněna integrace technologie plug & play, což zákazníkům snižuje celkové náklady na vlastnictví. Jorg Wijnds uzavírá: „Otevřená platforma DAF Connect je nejlepším flexibilním řešením pro integraci hardwaru profesionálních přepravních řešení.“ 

 
DAF Connect

Podrobný pohled na službu DAF Connect

DAF Connect je platforma navržená jako nástroj pro zvýšení dostupnosti vozidel, snížení provozních nákladů, zvýšení efektivity logistiky a maximalizaci flexibility. Portál služby DAF Connect přímo zobrazuje informace důležité pro vaše podnikání, bez ohledu na to, jak velký máte vozový park.

Přečtěte si další informace o službě DAF Connect
 
 

Kontakty pro tisk

Jste novinář či novinářka? Kontaktujte nás a získejte další informace o společnosti, našich produktech a službách nebo o jakémkoli dalším tématu.

Rutger Kerstiens
Corporate Communications Department

Tel.: +31 (0)40 214 4191
E-mail: rutger.kerstiens@daftrucks.com

Rutger Kerstiens